Rady a nápady

Môjho manžela som videla ako na záhrade robí zvláštne zárezy do trávnika. Neskôr mu syn poďakoval.

Pretekárska dráha je jednou z najobľúbenejších detských hračiek. Teší sa obľube nielen u chlapcov, ale aj u dievčat. Všetci však vieme, že dopriať deťom takého hračky býva často finančne náročné.

Preto Vám dnes ponúkame niekoľko nápadov, ako svojpomocne vyrobiť pretekársku dráhu, ktorá by mohla byť vhodným darčekom pre Vaše dieťa.

1.Túto dráhu si Vaše dieťa zamiluje! Aby sme zmajstrovali takúto dráhu, musíme si vytvoriť obrys dráhy v pôde, ktorý následne zalejeme zmesou z piesku a cementu.

2. V prípade ak sa Vám zdá použitie stavebnej zmesi príliš náročné, ďalším skvelým spôsobom je využiť staršiu plastovú alebo drevenú dráhu Vášho dieťaťa. Umiestnite ju na kvetináč a vytvorte tak pre Vaše dieťa skvelé miesto na hranie.

3. Nízkonákladovú pretekárku dráhu môžete vytvoriť zakopaním betónových kvádrov v určitom poradí alebo zo zámkovej dlažby

4. Nezabudnite aj na neobyčajnú garáž pre pretekárske autá, ktorú môžete vytvoriť pomocou roliek z kuchynských utierok a drevenej škatule.

5. Takúto hračkársku dráhu dokážete vyrobiť za 5 minút. Stačí ak pozdĺž rozrežete vodný slíž.

6. Túto dráhu si môžete so sebou dokonca vziať aj na prechádzku. Dôležité je však nezabudnúť ju na ulici, pretože v prípade nepriaznivého počasia môže dôjsť k jej znehodnoteniu.

7. Ďalšia skvelá verzia pretekárskej dráhy.

8. Kreativite sa medze nekladú. Vertikálnu automobilovú pretekársku dráhu je možné vyrobiť aj z kartónu. Tento nápad Vaše dieťa určite ocení.

Poslednú možnosť si môžete pozrieť vo videu nižšie, ako urobiť radosť vašemu synovi 🙂

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: youtube.com / takprosto.cc

You Might Also Like