Zdravie

Tento prírodný liek pomôže vyriešiť nespavosť a prinesie vám dlhý a kvalitný spánok!

Kvalitné a dlhý spánok po dobu ôsmich hodín? Nie každý to pozná a dokáže mať takýto dobrý a dlhý spánok. Často počas noci chodia na záchod, nazrite do chladničky alebo jednoducho sledujú televíziu.

Nespavosť je otravná
Áno, nespavosť môže byť veľmi nepríjemná. Ste potom po celom dni unavený, ale nezaberiete, a keď áno, tak len na chvíľu. Je to zaťažujúce a človek nemôže spať po dobu niekoľkých nocí. Ste unavení, prešli a nezvládate správne každodenné činnosti. Ste unavený a bez energie. Našťastie pre vás existuje niečo, čo môže zlepšiť váš spánok. A čo viac, budete k tomu potrebovať len tri prísady! Ide o prírodný liek, ktorý vám pomôže.

insomnia

ingrediencie:
1 lyžica kokosového oleja
¼ lyžičky surového medu
štipka morskej soli
Vďaka tomuto jednoduchému receptu bude vaše telo počas chvíle v režime spánku. Táto kombinácia je skvelá, vie regulovať produkciu stresových hormónov a tiež hladinu kortizolu. Práve kortizol je na vine problémov so spánkom a s nespavosťou. Odbúrajte tieto problémy aj vy!

postup:
Tento jednoduchý liek môžete pripraviť dvoma spôsobmi.

Zmiešajte kokosový olej, med a soľ. Dobre ho premiešajte. Tento liek skonzumujte a vypite k nemu jeden pohár vody, aby sa ingrediencie dostali do tela.
Zmiešajte kokosový olej a med. Pohár vody premiešajte so soľou. Konzumujte zmes kokosového oleja a medu, ktorú zapite pohárom vody so soľou.
Ako to funguje?
Kokosový olej obsahuje zdravé tuky, ktoré sa dodávajú vášmu telu cez noc. Nebudete mať tak v dopoludňajších hodinách hlad. Kokosový olej dbá na hladinu glukózy v krvi. Jej zvyšovanie je hlavnou príčinou nespavosti.

Med pripravuje ľudské telo na režim spánku. Obsahuje dostatok glykogénu, ktorý ľudský mozog potrebuje. Nedostatok glykogénu spúšťa nadobličky k uvoľneniu stresových hormónov (kortizol a adrenalín). Zvýšená koncentrácia stresových hormónov vám nedovolí zaspať.

Soľ znižuje hladinu stresového hormónu a zvyšuje produkciu energie. Reguluje telesné funkcie a sodík znižuje produkciu stresových hormónov, teda adrenalínu a kortizolu.

Zdroj

You Might Also Like