Zaujímavosti, Zdravie

Veľmi pozorne sa pozrite na posledný článok svojho malíčku. To, či je najdlhší, či dosahuje do výšky prvého článku Vášho prstenníku, vypovedá niečo zaujímavé o Vašej osobnosti! Viete čo?

O veštení z ruky ste už asi počuli, že? Viete však aj o metóde, ktorá získava informácie o Vašej osobnosti zo vzhľadu Vašich prstov? V dnešnom článku si posvietime na ten najmenší, teda malíček. Celá veda spočíva v tom, že si ho starostlivo prehliadnete a porovnáte jednotlivé články malíčku s ostatnými prstami. Možno budete prekvapení, lebo to o Vás vypovie viac, než by ste čakali!

Ak je prvá časť malíčku najdlhšia, potom …

Ak je prvý čiže najvrchnejší článok Vášho malíčku dlhší než iné časti, spravidla to znamená, že ste atraktívnou osobou a Vaše okolie Vás vníma ako príťažlivú a charizmatickú ženu. Ľahko dokážete upútať pozornosť ostatných a to nielen svojím krásnym vzhľadom. Máte veľmi dobre vyvinutý pozorovací talent a ste veľký detailista. Cudzie jazyky ovládate ľahko a skvele viete aj svoj rodný jazyk. Vďaka tomu máte skvelú slovnú zásobu a dobré výrazové schopnosti, čo z Vás robí šikovného rečníka.

Druhý článok je najdlhší

Ste veľmi starostlivý človek, čo z Vás robí toho najlepšieho hostiteľa. Vždy Vám zaleží na ostatných a ste veľmi empatická, takže často z lásky a radosti pomáhate druhým. Nemáte ani problém zapojiť sa do charitatívnych projektov. U dojímavých filmov ste však ten prvý človek, ktorý plače.

Druhý článok je najkratší

Skrátka milujete prírodu a oceňujte jej krásu v najrôznejších formách. Z času stráveného vonku dokážete naplno ťažiť, pretože Vás dobíja pozitívnou energiou. Zmeny pre Vás môžu byť niekedy problémom, pretože neradi Vybiehate zo svojich zabehnutých koľají.

Tretí článok je najkratší

Ste veľmi úprimná a zvyčajne hovoríte presne to, čo si myslíte. Niekedy sa však v dôsledku svojej dobroty radšej zahryznete do jazyka a mlčíte, lebo tomu druhému nechcete ublížiť a zraniť jeho city. Často preto nesiete kríž za druhých, tí si ale nie vždy cenia Vašej pomoci. Vždy pomáhate druhým riešiť ich problémy, pre svojich priateľov ste skrátka dôverná vŕba, ktorej oddanosť je povestná.

Všetky tri časti sú veľmi krátke, malíček je drobný

Ak máte všetky články veľmi krátke a celý Váš malíček je veľmi malý, máte tendenciu sa ľahko stratiť v dave. Byť šedou myškou Vám ale spravidla nevadí, zriedka si prajete byť centrom pozornosti, lebo lákať ostatných, nie je práve Váš šálkou kávy. Nikomu spravidla nechcete odhaliť svoje vnútro a pocity, a preto si od druhých radšej držíte odstup. To je tiež dôvod, prečo často vznikajú medzi Vami a ostatnými „priepasti“. Ste však veľkým rojkom aj srdciarom!

Pokiaľ Váš malíček končí tam, kde začína prvá časť prstenníku, potom …

Ste veľmi stabilná vo svojich rozhodnutiach a emóciách. Vediete vyvážený a jednoduchý život a snažíte sa vždy vyhnúť zbytočným komplikáciám.

Koniec malíčku je vo výške prvého článku prstenníku, malíček je pomerne dlhý

Spravidla sa od väčšiny ľudí vo Vašom okolí odlišujete. Ste vynaliezaví, tvorivý a máte bujnú fantáziu. Ste originálny človek, ktorý ide málokedy s davom. Váš postoj, ale aj atraktívny vzhľad Vás robí človekom, ktorého nemožno prehliadnuť. Máte obrovské charizma, vďaka ktorému rad ľudí už na prvý pohľad Očaríte. Žiarite šarmom a inteligenciou, takže Vám nerobí problém získať srdce kdejakého muža. Mnoho ľudí k Vám pozerá a obdivuje Vás.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

ZDROJ : SOOZIQ.COM

You Might Also Like