Chudnutie, Rady a nápady, Recepty, Zdravie

Táto jednoduchá potravina vám úplne vymaže chuť na sladké, čo sa onedlho ozrkadlí na vašej postave

“Ako prestať jesť?” – To som sa pýtal kamaráta po prázdninách. Marathon žravosti nás škodí, pretože máme chuť na sladké a najmä dezerty … Avšak, sme milovali sladkosti od detstva a bol som doslova posadnutý túžbou nájsť kde moja matka schovala v skrini čokoládu.

V snahe vyrovnať sa s týmto škodlivým návykom, zdá sa, pomôže užitočný sezam! Semená obsahujú ju vo veľkom množstve vápnik, ktorý sa ľahko vstrebáva do tela. Skutočnosť, že naše telo sladkosti požaduje, keď jej chýba vápnik!

V prírode, vápnik chutí sladko, keď si dáte jahody, sú bohaté na vápnik, bude to veľmi užitočné … Predstavujem vám exkluzívny recept na sezamové mlieko. Jeden pohár tohto nápoja za deň posilní kosti, ozdraví celé telo, pomáha vyrovnať sa s problémom prejedania a zabráni túžbe po sladkostiach!

Sesamové mlieko

ZLOŽENIE

  • 100 g sezamových semienok pražených
  • 2 lyžičky medu
  • 1 liter vody

PRÍPRAVA

  1. Sezamové semienka namočte do studenej vody po dobu 7-8 hodín.
  2. Potom vodou, opláchnite semená trochu. A pomeľte ich.  Do prášku pridajte med a pohár vody. Med, mimochodom, je voliteľná zložka: nemusíte ho použiť vôbec. Vodu pridávajte po troche a znovu dobre premiešajte mlieko mixérom. Mlieko by nemalo byť príliš silné, hustota môže byť nastavená pridaním vody.
  3. Precedíme cez sitko alebo gázu.
  4. Výlisky nemusíte vyhadzovať: môžu byť pridané do pečiva, variť ovsené sušienky so sezamovými semienkami. Môžete si urobiť jedlo Chalva sezamové: iba miešať sezamové pyré s medom.
  5. Mlieko získa  miernu orechovú príchuť. Toto mlieko môže byť použité pre prípravu kakaa, pridať do kávy namiesto bežného mlieka, variť kašu na tom … Šialene užitočné!
  6. Režim dávkovania sezamového mlieka je jednoduchý: 1 šálka ráno na lačný žalúdok každý deň. Počas jedného týždňa si všimnete neuveriteľné pozitívne zmeny!
  7. 9 (14)

100 g sezamových semienok vynahradí dennú potrebu vápnika! A vápnik, je veľmi ľahko stráviteľný. Odporúča sa, aby sezamové mlieko pili deti: ktoré si vyžadujú neustále posilňovanie kostí.

Pozrite sa na tomto krátkom videu spôsobu prípravy sezam mlieka!

Sesamové mlieko recept , ktorý som sa naučil, nie je to tak dávno, úplne zmenil moje chute! Nechcem nič sladké, dokonca aj koláč, ktorý som zbožňoval. Naozaj to funguje!

10 (10)

1 šálka sezamové mlieko obsahuje 7 krát viac vápnika ako pohár pravidelného mlieka. To teší!

ZDROJ?TAKPROSTO.CC

You Might Also Like