Rady a nápady

15+ úžasných nápadov ako sa obliekať elegantne a štýlovo ak máte viac ako 50 rokov!

Keď sa v živote ženy priblíži štyridsiatka, nastane situácia, kedy žena vytiahne zo skrine svoje obľúbené šaty a už vtedy si položí otázku: „Nie je to už pre mňa trochu moc?“ A to sme ešte len u štvrtej dekády. Čo príde v päťdesiatich?

Je to veľa aj o Vašej hlave. Ženy v päťdesiatich sú krásne. Vyzreté a veľmi zvodné. Len sa zbytočne podceňujú a snažia sa vek skrývať. Zahalujú sa do nevýrazného a neutrálneho oblečenia. Čo je večná škoda. My Vám dnes ukážeme, ako byť s päťdesiatkou na krku veľmi šmrncovný a šik.

 

 Šedé sako atypického strihu.

Predstava, že tenisky sú len pre mladé dievčatá, je absolútne mylná. Celkový dojem je veľmi elegantný. Keď dobre zladíte nohavice, tričko a priliehavý svetrík, tenisky sú stávkou na istotu.

Legíny, farebné baleríny, košele a sako Vám prepožičia ležérny vzhľad celebrity, ktorá si len tak vyrazila na nákupy.

Dlhá pletená vesta, alebo ešte dlhé, pletené sako. S tým nešliapnete vedľa. Vyzerá vkusne a elegantne.

A ešte raz. Toto nikdy nevyjde z módy.

Keď sa priblíži chladné dni, skočte do širokých nohavíc pestré farby. Obujte pohodlné topánky a nechajte sa rozmaznávať teplým kabátom. Bude Vám to parádne slušať.

Takto elegantne vyzerajúci a očarujúce dáma len ťažko vyzerá ako niečí babička.

Čierna. Táto farba bude samozrejme vždy v móde. Bez ohľadu na vek. Ale dávajte si pozor, aby ste nemali skriňa len v tomto tóne. Pamätajte, že keď sa obliekate do čiernej, potom je vhodné siahnuť po svetlých doplnkoch a svetlých topánkach.

Skvelá voľba, nie?

A čo poviete tomuto outfitu? Nie je to svieže a pôsobivé?

Keď budete brať sama seba do úvahy, budete vyzerať skvele. Rovnako ako táto dáma v rokoch, ktorá pokojne siahla po priliehavom svetríku a sukni.

Takto oblečenú dámu si môžete ľahko pomýliť s úspešnou manažérkou, alebo podnikateľkou. A pritom môže takáto žena s citom pre vkus ísť len na obed s priateľmi.

Nebojte sa kombinovať. Nie je o len o nejakých luxusných kúskoch. Musíte sa proste cítiť dobre.

Milované džínsy. Pokiaľ Vám perfektne padnú a viete k nim zladiť aj zvyšok oblečenia, môžete si ich dovoliť v akomkoľvek veku.

Stále si myslíte, že farby pre dámu nad 50 rokov, sú moc?

Do komentárov nám napíšte, ktorý outfit sa Vám páči najviac . Zdieľajte tieto prekrásne nápady aj s vašimi priateľmi! Určite sa im budú tiež páčiť!

zdroj: bidista.com

You Might Also Like