Rady a nápady

Jednoduchý spôsob, ako si vypestovať dlhšie mihalnice a to za 7 dní!

Niektoré ženy, majú jednoducho šťastie lebo sa narodia s prirodzenými hustými a dlhými riasami. Na rozdiel od nich, môže väčšina žien dosiahnúť požadovaného účinku, práve použitím svojej obľúbenej riasenky. No nie vždy riasenka pomôže. Poďme teda ďalej vyskúšať iný spôsob.

Ak patríte do skupiny nešťastných ľudí, ktorý sa pravdepodobne snažia prísť na každý trik v knihe,ste tu správne. Bez ohľadu čo robíte, nemáte dlhé a husté riasy. Nebojte sa, táto žena vám pomôže vypestovať silnejšie a dlhšie riasy za jediný týždeň. Použila zmes prírodných olejov a presne na siedmy deň sa jej splnilo to, čo presne potrebovala. Verí jej.

 

Potrebujete:

20ml kokosového oleja
20ml oleja s vitamínom E
20ml ricínový olej

Zmiešajte všetky ingrediencie do malej fľaštičky a premiešajte ju poriadne, aby sa všetky kombinácie zmiešali. Každý večer pred použitím fľašku pretrepte a použite to na svoje riasy. Môžete to spraviť vatovým tampónom.Chodte spať.

Pred použitím zmesy si vyčistite tvár. Po 7 dňoch si všimnete rozdiel.

Ricínový olej:
Stimuluje rast vlasov tak ho prečo nepoužiť na mihalnice?  Má rovnaký efekt.

Vitamín E:
Práve nedostatok vitamínu E bráni rastu vlasov a rias. Takže je logické zahŕnuť tento vitamín a používať ho pravidelne.

Kokosový olej:
Kokosový olej ma mnoho zdravotných výhod. Medzi nimi patrí stimulácia rastu vlasov a je kľúčová aj pre aplikáciu rastu mihalníc. Je bohatá na sacharidy, vitamíny a minerály. Obsahuje kysalinu laurovú, ktorá zabraňuje strateniu bielkovín z rias. V dôsledku toho bude váša mihalnica vyzerať hustejšie a dlhšie. Zlepšíte si svoju kvalitu rias. Nech sa páči. Už viete ako nato 🙂

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mrhealthylife.com

You Might Also Like