Rady a nápady

Chela som si prefarbiť vlasy ale nevedela som akú farbu si vybrať. Potom som narazila na tento článok a konečne som ju vybrala

Máme tu rok 2017.  Nehľadiac na skutočnosť, že nastala nová stránka života, sú tu nové módne trendy. Parádnice ocenia prírodné mäkké a teplá odtiene. Každá si nájde niečo pre seba v palete neobvyklých farebných kombinácii.

Módne farby v roku 2017

Višňová bomba

Keďže máme rok Ohnivého kohúta, tak sa neobídeme bez červenej farby. A to platí aj pre farbu vlasov. Odtiene bobúľ a vína sú hitom tohto roka. Najpopulárnejšia z nich je višňa. Môžete si vybrať medzi bordovou a mahagónovou farbou. Na tmavo červeno sa môžu prefarbiť všetky vlasy.

Ešte lepšie bude zvýrazniť višňu čokoládovými pramienkami. Ak ti je bližšia medená farba, tak bude lepšie nahradiť višňu teplejšou farbou: burgundskou červenou alebo farbou brusnicového džemu.

Jahodová blond

Niekoľko rokov bola modernou farbou odtiene čokoládovej a čiernej farby, ale tento rok vynesie blondínky na Olymp. Výhodou tohto typu je to, že pre získanie teplého odtieňu blond farby je najjednoduchšie.

Nemusíš sa úplne zbaviť žltého odtieňu, jednoducho ju bude možné zneutralizovať, napríklad odtieňmi jahodovej farby. Vyzerá to veľmi očarujúco.

Noblesná sivá

Táto technika farbenia vlasov si získala srdcia už v minulom roku. Strieborno-sivé a bielo-snehové pramene sa stali moderné pre mladé dievčatá a elegantné ženy. Ak už máte prešedivené vlasy, tak teraz je ten správny čas, aby ste šediny nosili s hrdosťou a noblesou.

Majte na pamäti, že na získanie sivého odtieňu bude treba vlasy podstatne zosvetliť. Ak máte pochybnosti, či sa vám táto farba hodí, radšej neriskujte. Najmenšie šance majú tie, ktorých farba vlasov, očí a prirodzená farba vlasov je v studených farbách.

Farbenie s efektom džínsov

Stalo sa moderným prefarbovať si  pramene vlasov v odtieňoch modrej. Nezvyčajné riešenie je vytvorenie džínsového efektu, kedy sa na vlasy od nezafarbených korienkov  nanáša farba. Ak sú vlasy zafarbené, je potrebné ich pred týmto procesom odfarbiť.

Tmavé a ryšavé farby

Tento rok veľmi nepraje tmavým farbám. Aktuálnymi sa stanú orechové a ryšavé farby. Jednoduchá čierna s hladko vloženou ryšavou do vlasov, jemne zvýrazni črty tváre.

Ale výrazne ryšavá farba sa v tento rok veľmi nehodí.  Majiteľky ohnivých kučier by si mali zvoliť pokojnejšie tóny. Za trendové odtiene sa považujú odtiene škorice, medi, alebo šampanského s červenkastým odtieňom.

Západ slnka

Medzi novinkami módneho sveta sú také, ktoré sa zapáčia milovníčkam extrémnych farieb. Šéfovať bude gradient západu slnka. Červené, ružové, broskyňové a žlté farby sú veľmi pekné vo vlasoch a vytvárajú tým efekt západu slnka.

Samozrejme, v kancelárii táto farba nemusí priniesť želaný úspech, ale na cestu na dovolenku ku moru sa veľmi hodí na takýto experiment.

Ak chceš zmeniť odtieň vlasov, alebo vyskúšať novú techniku, tak ti odporúčame zveriť svoje vlasy odborníkovi. Doma na  zafarbenie vlasov odporúčame len jeden odtieň s jemnými osviežujúcimi farbami.

Skutočnosť je v tom, že výsledkom farbenia vlasov je výsledok troch farieb – tvojej prirodzenej farby, zostatkov bývalej farby a pigmentov novej farby.

Prajeme ti úspešný experiment s farbou vlasov. Zdieľaj tento článok so svojimi priateľkami.

zdroj:seznam.name

You Might Also Like