Zaujímavosti, Život

Ženské čaro podľa znamení zverokruhu. Každá žena je vo svojom vnútri malá čarodejnica

Všetky ženy sú z istej časti čarodejnice. Či už to popierate alebo nie, každá z nás používa magické kúzla, bez toho, aby o tom sama vedela. Takúto schopnosť má takmer každá žena, stačí ju len nahnevať…

Ak chcete zistiť, akou čarodejnicou ste podľa horoskopu vy, prečítajte si nasledujúci článok…

 1. Baran

Váš inštinkt je darom zhora! Máte úžasnú schopnosť objaviť sa v správnom čase na správnom mieste. Ak vidíte, že príliš často a okato hýbu s nohami, možno bude lepšie, ak od nich čo najskôr odídete.

 

 1. Býk

Človek s najlepšou dušou, samozrejme, ak nie je nahnevaná. V opačnom prípade je schopná prekliať vás na niekoľkokrát a verte, že sa to splní. Na to, aby sa dostala do takého štádia, sa musíte snažiť skutočne dosť. Ak sa vám to podarí, majte sa na pozore! Táto žena vám nič nedaruje!

 

 1. Blíženec

Ženy tohto znamenia majú jedinečný dar hypnózy. Len sa pozrite na tých anjelov v ľudskom tele! Vedia vám vnuknúť len tie najlepšie nápady a rady, stačí, ak sa pozriete do ich nadpozemských očí. Sú to dobré a neškodné bytosti, ktoré si vedia užiť život naplno.

 

 1. Rak

Život prežívajú s ľahkosťou a všetko im vychádza práve tak, ako si predstavujú. Ak žena pracuje v pekárni, jej koláče sú tie najchutnejšie a ak ako kaderníčka, objednávky má už na rok dopredu. V prípade, že si mladá žena nájde svoju druhú polovičku, zahrnie ju láskou a starostlivosťou, samozrejme len v tom prípade, že jej muž neutečie.

 

 1. Lev

Levica, ako pravá kráľovná, nie je zvyknutá zaoberať sa maličkosťami. Má ten najviac závideniahodný dar – posiela svoje prosby priamo do vesmíru. Odpoveď na nich dostane okamžite a majú vždy pozitívny charakter. Niečo chce? Nech sa páči! Nemusí sa zašpiniť prácou a všetko dostane na striebornom podnose. Je však pravda, že takéto kúzlo funguje len pre ňu.

 

 1. Panna

Panna je schopne doslovne prečítať myšlienky ostatných, aj keď sama neverí na mágiu. Je presvedčená, že ak by ľudia aspoň občas zapli mozog, všetci naokolo by začali byť telepati.

 

 1. Váhy

Nielen že si vedia zapamätať a interpretovať svoje sny, no dokážu aj predvídať budúcnosť! Taktiež sú pripravené prezradiť budúcnosť doslova každému koho stretnú a nevyhýbajú sa ani nepríjemným veciam.

 

 1. Škorpión

V žene tohto znamenia žijú skutoční démoni, pripravení vyskočiť len kvôli jedinému krivému pohľadu. Ak sa tejto žene nepáčite, berte nohy na plecia!

 

 1. Strelec

Ženy strelkyne sú schopné ľahko naplniť akúkoľvek túžbu. Na svet sa pozerajú vlastným pohľadom a ak sa vám to nepáči, zbytočne sa budete rozčuľovať.

 

 1. Kozorožec

Mágii a vešteniu neveria a ani veriť nebudú. Takisto nemajú žiadnu magickú schopnosť. Dokonca aj vtedy, ak sú prekliate strelcom alebo „dobroprajným“ škorpiónom, všetko je márne.

 

 1. Vodnár

Ženy vodnárky veria na znamenia celým svojím srdcom. Vysvetľujú si ich tak, ako sa im to páči. Čierna mačka prebiehajúca cez cestu? Rozbité zrkadlo? Je už len na nich, čím si to odôvodnia.

 

 1. Ryby

Učarujú akémukoľvek živému tvorovi na zemi. Mali by však myslieť aj na seba, pretože niekto sa musí postarať aj o nich. A tým niekym sú ony samé, keďže si vedia dopriať luxus.

 

Samozrejme, neberte tento horoskop úplne vážne. Hoci…kúzlo ženskej múdrosti, šarmu, atraktívnosti a charizmy – to je to, čomu nikto nevie odolať! Žena má v sebe prirodzenú silu a energiu a podľa toho, ako s ňou zaobchádza, bude závisieť jej osud. Nestrácajte čas kvôli hnevu a odporu, pretože to vám nepomôže nájsť lásku a šťastie. Využívajte ženské zbrane s inteligenciou a buďte šťastné!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like