Chudnutie, Rady a nápady

V akej polohe spíte? Jednoduchý test, ktorý o nás môže mnohé povedať.

Jednoduchý test, ktorý o nás môže mnohé povedať.

O povahe človeka vypovedá mnohé: jeho zvyky, preferencie, chuťové alebo iné náklonnosti. Zdá sa, že aj poloha, v ktorej človek zvyčajne spí, môže prezradiť nejaké to tajomstvo o našom správaní a spôsoboch.

1. Na boku s mierne pokrčenými nohami

Ste pokojný a spoľahlivý človek. Nie je ľahké vyviesť vás z miery. Nebojíte sa budúcnosti. Ľudia ako vy sa usmievajú aj keď je upršané ráno a ľahko si privykajú na životné zmeny.

2. V embryonálnej polohe

Často potrebujete ochranu, porozumenie a súcit. Keď sa v spánku schúlite do klbka, ako by ste sa schovávali pred problémami okolitého sveta. Pokúste sa nájsť uplatnenie pre svoje vlohy a schopnosti: maľujte krajinky, učte sa tancovať.Ak takto spí váš partner, prestaňte ho terorizovať. Ak tak spí vaša mačka, je to normálne mačka.

3. Na bruchu, s rozhodenými rukami a nohami

Tak spia skutoční vodcovia. Takí ľudia sú impulzívny a iniciatívny. Pozorne dohliadajú na poriadok v rodine i v zamestnaní. Najradšej si všetko vopred naplánujú a nemajú radi nečakané prekvapenia. Vďaka svojej húževnatosti a zodpovednosti dosahujú skoro úspechu a dobrých príjmov.

4. Na chrbte

Spávajú tak svätci a králi. Zdá sa, že k nim patríte. Ste pozitívny, zo života sa radujúci človek. Ste zvyknutý byť stredobodom pozornosti a máte rád veselú spoločnosť. V práci ste vytrvalý, húževnatý a racionálny. Najradšej hovoríte ľuďom pravdu rovno do očí.

Najčastejšie takto spávajú muži, nájdu sa však aj rôzne „iron lady“.

5. Na chrbte s rukami pozdĺž tela

Vyvážená osobnosť s pevne stanoveným životným cieľom, ku ktorému neochvejne smeruje. Bývate prísni a nároční. Najnáročnejší ste však sami na seba.

6. Na bruchu s jednou nohou pokrčenou

Ste nepredvídateľná osobnosť. Priťahujú vás všemožné dobrodružstvá a zmena vašich nálad občas pôsobí okolí ľahký šok. Behom pár sekúnd dokážete nebesky nežné rokovania premeniť v nechutnú hádku a krik a naopak.

Často sa len ťažko rozhodujete. V živote aj v práci však dávate prednosť stabilite, pokoju a presnosti.

* Ak snáď spíte zakaždým v inej polohe, ste mnohotvárna, veľmi obsiahla osobnosť.

You Might Also Like