Rady a nápady

Odpíli strom, no nevedel čo s pňom. Jeho manželka prišla s geniálnym nápadom

Každý ma niekoho v okolí susedstva, ktorý robí veci trochu zaujímavejšie. Prinášame vám príbeh , ktorý ukázali okoliu, že sú súčasťou niečoho väčšieho!

Celé to začalo vtedy, keď si jedna žena uvedomila, že ma na záhrade staré kmene stromov, ktoré nie sú ani pekné ani využiteľné na záhradku. Musela nájsť účinný spôsob ako vyriešiť tento problém. Takže namiesto vykopania a odstránenia kmeňu prišla nakoniec na niečo špeciálne! Pozrite sa na ten postup a výsledok vás naozaj prekvapí!

Tieto kmene vyzerajú na dosť veľký oriešok. Mohla si zaplatiť ich odstránenie, ale vtedy našla v sebe trochu inšpirácie. Nie len pre seba, manžela a dieťa ale pre celé susedstvo, aby si aj s nimi užili to, čo naplánovala!

Stálo to dosť práce a kreativity, potrebovala dostatok zručností aby to bolo dokončené, ale táto mama vedela presne, ako to má vyzerať!

Domček pre trpaslíkov je na svete! Môžete ich prísť navštíviť!

Dokonca táto myšlienka zdobí cestu okolo. Má zadné okná, pekný malý balkón pre trpaslíka a krásnu červenú strechu, celkovo to vyzerá veľmi útulne.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:Facebook / Darko N Duska Juric

 

You Might Also Like