Rady a nápady

Aké tetovanie sa vám hodí podľa znamenia zverokruhu

Chcete tetovanie, ale nemáte tušenie, čo si dať vytetovať? Vyberte si podľa znamenia zverokruhu.

Baran: Šípka

Barani sú známi tým, že sú najlepší v tom, čo robia, bez ohľadu na to, čo si myslia. Sú motivovaní potrebou dosiahnuť úspech a majú dobrodružnú osobnosť, ktorá presúva všetky aspekty ich života. Ak ste Baran, vaši priatelia a známi vás vnímajú ako inšpiráciu, a preto šípka je pre vás dokonalým symbolom; Ste druhom človeka, ktorý nenávidí nasledovať iných a vy sa vyznačujete tým, že presne viete, čo chcete a kam idete.

Býk: Strom

Býk je charakterizovaný tým, že je mimoriadne lojálny, trpezlivý a vytrvalý. Ak ste sa narodili pod týmto znamením, určite milujete krásne veci v živote a máte veľkú vášeň pre prírodu, preto je strom pre vás dokonalým symbolom, pretože ste osoba, ktorá stojí nohami pevne pri zemi a hľadáte stabilitu, ale ako strom: Rastiete smerom k výšinám, bez toho, aby ste nezabudli na dôležitosť vašich koreňov.

Blíženci: Vlna

Ste druh človeka, ktorý vždy zanecháva veľký dojem, váš voľný duch sa pohybuje v každej z oblastí vášho života a určite sa stanete najzaujímavejšími členmi vašej skupiny priateľov. Blíženci neradi ostávajú na tom istom mieste dlhú dobu, preto je vlna perfektným tetovaním, ak ste sa narodili pod týmto znamením, pretože reprezentácia neustáleho pohybu a lásky k slobode vám pomôže pamätať na svoje srdce. Je to jedna z najdôležitejších vecí v živote.

Rak: Srdce s kvetinami

Rak je sentimentálny človek, ktorý oceňuje rodinné vzťahy a priateľstvo je u nich na prvom mieste. Takže ak ste súčasťou tohto nádherného znamenia, dokonalé tetovanie pre vás je srdce s kvetinami, pretože to predstavuje lásku k ľuďom, ktorých milujete, a ako blízko sú k vám. Tento symbol je neustálou pripomienkou, že napriek všetkým ťažkostiam, ktoré život prinesie, môžete vždy počítať s tými blízkymi, aby ste získali silu, a mohli ste pokračovať.

Lev: Koruna

Rovnako ako lev je kráľom džungle, ľudia narodení pod týmto znamením sú silní a majú tendenciu byť rodenými vodcami, rovnako ako veľmi priamí, vášniví a veľmi odvážni; Sú to jednoducho tí ľudia, ktorí sa nikdy nevyhýbajú akejkoľvek výzve a láske a sú centrom pozornosti. To je dôvod, prečo je koruna ideálnym tetovaním pre toto znamenie, pretože nielenže predstavuje silu a moc, ktorú lev obdivuje, ale aj spravodlivosť a vernosť, dve vlastnosti, ktoré odlišujú leva.

Panna: Sova

Pana je mimoriadne inteligentná bytosť, ktorá vždy nájde spôsob, ako dosiahnuť všetky svoje ciele. Ľudia v tomto znamení sú tiež perfekcionisti, takže pre nich je poriadok veľmi dôležitý. Panna je znamením, ktoré si váži poznanie, učenie a organizáciu; preto je sova perfektné zviera, ktoré sa nosí na koži, lebo predstavuje intuitívne uvažovanie a hlboké spojenie s múdrosťou a dobrom, nemôžeme poprieť, že tieto malé zvieratá sú rozkošné.

Váhy: Perie Páva

Váhy sú veľmi spoločenskí ľudia, ktorí majú veľmi radi ľudi, preto ich očarujúce a charizmatické osobnosti vždy dokážu získať priateľstvo všetkých, ktorí prechádzajú ich cestou. Tí, ktorým vládnu Váhy, milujú nové a nezvyčajné veci a dokážu vždy nájsť krásu vo všetkom, čo ich obklopuje, preto majú zaujímavý a úžasný štýl, ktorý je perfektne reprezentovaný perím páva, ktorý má dotyk výstrednosti bez straty jemnosti a elegancie, ktorá ich charakterizuje.

Škorpión: Ruža s tŕňmi

Škorpión je najvášnivejšie znamenie zverokruhu. Ak ste sa narodili pod týmto znamením, ste nepochybne osoba s hlbokou intenzitou, ktorá si vie vážiť seba samého a je vždy obklopená tajomnou aurou. To je dôvod, prečo je ruža s tŕňmi ideálna pre vás, pretože zatiaľ čo táto kvetina predstavuje vašu neuveriteľnú zmyselnosť a krásu, tŕnie symbolizuje vašu silu a veľmi jasne uvádzajú, že sa nikto nemá do vás púšťať, lebo sa pichne.

Strelec: Ruža vetrov

Ľudia narodení pod znamením Strelec sú mimoriadne zábavní, milujú a nenávidia ľudí, ktorí sa pokúšajú orezávať im krídla. Vďaka ich dobrodružnému duchu hľadajú nové veci a všetko robia impulzívnym a vášnivým spôsobom, preto je pre nich Ruža vetrov ideálna a pripomína ich slobodnú a bezstarostnú povahu, ktorou sa snaží cestovať po svete; Je tiež symbolom orientácie, pre tie chvíle, keď cítite, že nemôžete nájsť cestu.

Kozorožec: Hodinky

Pre Kozorožca je poriadok a profesionalita veľmi dôležitá. Sú to ľudia, ktorí sú radi príkladom a organizujú, takže sú vyhľadávanými členmi všetkých pracovných tímov. To je dôvod, prečo sú hodiny pre toto znamenie ideálnym symbolom, pretože ich perfektný mechanizmus predstavuje lásku k poriadku; Ich ruky sú neustálou pripomienkou dôležitých cieľov, pretože Kozorožec má niečo veľmi jasné: Čas sú peniaze.

Vodnár: Mesiac

 

Vodnári sú známi svojou individualitou a originálnosťou. Sú to ľudia, ktorí pochodujú do rytmu vlastného bubna a nestarajú sa o to, čo si myslia ostatní, preto sa vždy snažia robiť veci, ktoré ich odlišujú od ostatných. Vodnári milujú tvorivosť a obdivujú nekonečnosť vesmíru, a preto Mesiac je pre nich dokonalý. Treba poznamenať, že mesiac tiež predstavuje zázrak, tajomstvo a intuíciu.

Ryby: Hudobné noty

Tí, ktorí sa narodili pod znamením Ryby, sú mimoriadne súcitní a intuitívni ľudia, sú charakteristickí svojou citlivosťou a bezpodmienečným priateľstvom. Ryby vždy radšej vidia dobrú stránku všetkých ľudí, dokonca aj tých, ktorí si ju nezaslúžia; ale napriek sklamaniu, ktoré ich vyvolalo ich druh osobnosti, veria, že všetko stojí za to. Ryby sú extrémne romantický a kreativný, preto sú hudobné noty ideálne na to, aby reprezentovali vašu umeleckú povahu a boli plné života.

You Might Also Like