Rady a nápady

Škoda, že som o tomto nevedela skôr: To, čo sa stane, keď si dáte kúsok cibule do ucha, je neuveriteľné!

Ak hľadáte pomoc v prípade rán a rôznych bolestí, nájdete ju v prírode! Nepotrebujete žiadne chemikálie, ktorých názov ani neviete vysloviť. Matka príroda Vám pomôže! Cibuľa je jeden zo zázrakov, ktorý účinne bojuje s rôznymi druhmi chorôb. Pozrite na čo všetko zaberá a z čoho vás vylieči skôr, ako jej vôňu ucítite.

1. Stop bolesti ucha

Každý, kto už poznal bolesť ucha si ju neželá zažiť znova. Je to naozaj nepríjemná bolesť. Vyberte jadro cibule a vložte ho do ucha. Cibuľa má protizápalový účinok, ktorý dokáže zmierniť bolesť.

2. Stop horúčke

Tento spôsob liečby je vhodný hlavne pre deti. Kúpeľ v studenej vode môže pre nich byť dosť traumatizujúci spôsob ako znížiť horúčku. Vložte plátky cibule do ponožky a obujte im ich. Na čelo priložte zábal namočený vo vinnom octe a horúčka rýchlo ustúpi.

3. Preč s nádchou

Cibuľa z vášho tela vyženie nádchu veľa rýchlo! Uvarte si cibuľový čaj alebo ju zjedzte surovú a za pár hodín budete fit!

4. Stop kašlu

Cibuľový syrup je vysoko účinný v boji s kašľom aj keď váš dych asi nebude najpríjemnejší. Cibuľu nakrájame na krúžky a spolu s trstinovým cukrom premiešame. Zmes necháme niekoľko hodín odstáť, kým cibuľa nepustí šťavu. Prípravok máme hotový.

You Might Also Like