Život

Žiarlenie na manžela, ktorý je na služobnej ceste? Dnes Vám povieme ako sa toho zbaviť a zachovať chladnú hlavu

Žiarlivosť je mimoriadne nepríjemný a deštruktívny pocit, ktorý sa považuje za jeden zo siedmich strašných hriechov. Okrem toho každá osoba nie je proti opätovnému žiarleniu , ale len málo z nich je schopný si ju priznať. Je to koniec koncov to isté ako priznanie vlastnej platobnej neschopnosti. A potom zostáva už len hádať sa, ako sa zbaviť žiarlivosti .

Dnes sa podelíme  o príbeh ženy, ktorá žiarli na vlastného manžela . A dôvod je dosť zvláštny. Aký je dôvod tu a aké rady môžete tejto slečne pomôcť.

Za prácou môj manžel neustále cestuje na služobné cesty, často odchádza do zahraničia. Pre neho sú bežné výlety krátke, no pre mňa dlhé. Pre mňa je každý výlet veľkolepou udalosťou. A neustále ma niečo hlodá, keď mi ukazuje fotografie miest, kde sa náhodou zastavil.

Nedávny incident ma úplne dostal. Z poslednej služobnej cesty mi manžel poslal fotografiu, kde letí s kolegami vo vrtuľníku. Ukazuje sa, že sa mu splnil môj sen a ja som tam ani nebola. A tak som chcela zažiť tieto emócie! Zdá sa, že som za neho mala byť šťastná, ale ublížili mi.

Je to závisť, však? Pretože to robí a ja nie? Ale je to môj manžel a nemala by som byť naštvaná, keď sa cíti dobr?. Čo mi je a ako to môžem všetko napraviť? – čuduje sa žena.

Dôvod závisti

Oľga pravdepodobne nemá v živote dosť jasných emócií. Problém navyše nemusí spočívať ani tak v sivom každodennom živote, ako v tom, že živé emócie dlho nenapĺňajú jej vedomie.

Pre takýchto ľudí je emocionálny život nevyhnutný, aby vo vnútri vyplnili prázdnotu, aby zakryli nejaké problémy a skúsenosti. Ale aj najpríjemnejšie emócie sa rýchlo vymažú, ale prázdnota a pocity zostávajú. A núti vás hľadať nové emócie.

Ak sa Oľgin manžel viezol v lietadle a rozladilo ju to, je možné, že za jej reakciou stojí strach. Môj manžel zažil nové vnemy a zdal sa byť o niečo lepší, vyšplhal sa trochu vyššie. A žena sa jednoducho obáva, že pri každom svojom novom cestovaní sa od nej vzdiali.

Oľga je skutočne urazená a žiarlivá. Ale ak iba letí vrtuľníkom alebo ide na dlhú cestu, je nepravdepodobné, že by to všetko napravilo. Zdroj problémov sa skrýva v jej vnútri a čerstvé emócie sa ho nezbavia. Iba na chvíľu vás prinútia zabudnúť.

Preto je dôležité prísť na koreň problémov a pochopiť, prečo a kde skúsenosti vznikajú. Koniec koncov, inak sa situácie zmenia a negatívne reakcie tejto citlivej ženy zakaždým potrápia jej vedomie.

 

You Might Also Like