Zdravie

Wi-Fi : Tichý zabijak, ktorý pomaly zabíja! Neignorujte to

Moderná spoločnosť a obrovský krok vpred technológiám. Neuvedomujeme si vedľajšie účinky nášho používania moderných prístrojov. Konkrétne, sieť Wi_Fi je všade okolo nás. nepochybne, je to naozaj revolučný spôsob pripojenia bez použitia akýchkoľvek káblov.

Avšak, mobilné telefóny majú najväčší prospech z týchto pripojení, v spoločnosti sú však určite pokyny pre služby o tom, aby nám neškodili. Bezdrôtové zariadenia a tablety,notebooky a telefóny potrebujeme aby sme sa pripojili online. Tieto smerovače vysielajú elektromagnetické vlny, alebo WLAN signály, ktoré môžu byť pre naše zdravie veľmi škodlivé. Ak je to fakt – tieto signály môžu poškodiť telo.

Štúdia vykonaná britskej agentúry pre zdravie zišli, že routery majú škodlivý účinok na rast rastlín a ľudí. Expozícia na pripojenie Wi-Fi signálu ma niekoľko škodlivých následkov.

 

Nedostatok koncentrácie a problémy so spánkom.
Chronická únava
Bolesť v ušiach
Často silné bolesti hlavy

 

Pravdou je, že nemôžeme žiť bez technológií nášho života. Avšak, musíme sa chrániť pred jeho škodlivými účinkami, a to najmä naším deťom. Existujú bezpečné spôsoby použitia routeru alebo aspoň zníženia potencionálnej škody.

Vymente svoje bezdrôtové telefóny s káblovými. Okrem toho neudržiavajte router vo vašej spálni alebo v kuchyni. Dávajte pozor ,aby všetky zariadenia alebo programy, ktoré používa Wi_Fi sieť vypnete pred spaním. Robte to stále ak ju nepoužívate.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj : healthyfoodhouse.com

You Might Also Like