Chudnutie

31-ročná žena zhodila skoro polovicu svojej váhy. Stačilo, že vylúčila len jednu zložku potraviny

Každej žene sa určite stalo, že sa pozrela do zrkadla alebo si skúšala nejaké oblečenie a povedala si, že je tučná. Samozrejme ak túto otázku smerovala na mužov, tí jej povedali že nie je. Väčšina žien nie je spokojná so svojou postavou ale pravda je taká, že tučné nie sú a len si to nahovárajú. 31-ročná Donna Docherty podobnú situáciu zažila, keď si pozerala svoje fotky zo svadby, kde mala 100 kíl. Jej jedálniček tvorili samé nezdravé jedlá polotovary a sladené nápoje. Samozrejme sa ani nehýbala. Bola dokonca schopná vypiť až 6 plechoviek coly. Povedala si ale Stop. Ako sme už v nadpise spomínali, vylúčila zo svojho života jednu zásadnú vec a to biely cukor.

Takto vyzerala mladá žena na svadbe

Ten sa nachádza pomaly v každom produkte, ktorý si v potravinách kupujete. Pokiaľ nečítate etikety na produktoch, mali by ste začať. Pomôžete tak svojmu zdraviu. Svoju váhu nezverila polotovarom ale trénerovi, ktorý jej poradil rôzne cviky a urobil jedálniček. Občas si dá aj colu ale light, no jej náhrada za čierny nápoj je čaj Matcha, ktorý okrem iného podporuje aj chudnutie.

Za menej ako rok sa jej podarilo schudnúť polovicu váhy a má 51 kilogramov. Predtým jedla rôzne mrazené polotovary, sladkosti, pila sladené nápoje, jedla pizzu a podľa toho aj tak vyzerala. Teraz konzumuje celozrnné pečivo, ovocie, ovsenú kašu, rôzne ryby, zeleninu a iné zdravé potraviny 🙂

A takto vyzerá po premene 🙂

zdroj: dailymail.co.uk

You Might Also Like