Zdravie

Zalejte 2 lyžice nasekanej mandarínkovej kôry, pridajte pohár vodky a nechajte 7 dní postáť…

Všimli ste si, ako sa nálada zlepší, keď niekto blízky šúpe šťavnaté mandarínky? To je pravda, kôra citrusových plodov obsahuje éterické oleje, ktoré môžu zmierniť stres, únavu a nervové napätie.

Ale to nie je všetko o výhodách mandarínkovej kôry. Je to škoda, ale mnohí si nie sú vedomí širokej škály užitočných vlastností tohto výrobku. Rozhodli sme sa zmeniť situáciu, a to je to, čo sme našli.

Ako užitočná je mandarínková kôra

 1. Bronchitída
  Naliať 2 lyžice nasekanéj kôry a 1,5 litra vriacej vody, varíme na miernom ohni po dobu 5 minút, potom piť vyhrievaný pred každým jedlom 0, 5 pohára 3x denne.
 2. Suchý kašeľ
  Mandarínková kôra – výborný liek na riedenie hlienu a ústup suchého kašľu. Len zalejeme 2 lyžice nasekanej kôry pohár vodky a nechať po dobu 7 dní. Potom, prefiltrujte a konzumovať 20 kvapiek zriedeného v malom množstve vody, pred jedlom trikrát denne.
 3. Hubové infekcie na nechtoch
  Na nechty a prsty je dobrá mandarínka dvakrát denne. Huba zmizne rýchlo!
 4. Vysoký krvný tlak a arytmia
  Jeden pohár čerstvej mandarínkovej kôry by ste mali naliať do 3 litre vriacej vody, potom privedieme k varu, odstráňte z tepla a dať trochu variť. Vykúpať sa môžte v teplej vode s mandarínkovou vodou hodinu pred spánkom cez deň. Pre terapeutický účinok 15 minút, bude stačiť.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like