Zdravie

Vynechala som všetky sladené nápoje a nahradila ich čistou vodou. Pomohlo mi to napríklad aj s…

Water is the driving force of all nature. The illustration of bio infographics with human body organs icons in transparent style. Ecology and biochemistry concept. Drink more water. Vector image.

Na západe sa voda teší stále väčšej popularite. Už len to, že jej patrí druhá priečka v obľúbenosti. Aj keď si myslíme, že to je veĺmi pekné umiestnenie, tak sa skúste zamyslieť, čo môže byť na prvom mieste? Teda, či je voda na tom stále tak dobre.

Nemusíme si nejak dlho nad tým lámať hlavu, každému je jasné, že na prvej priečke bude niečo, čo nám vôbec neprospieva. Cukor, bublinky, presne takéto nápoje. Tieto nápoje nepatria medzi ten šťastný výber už len preto, že nám ohrozujú zdravie a vystavujú nebezpečenstvu  rôznych chorôb.

Preto sa pýtame, čo myslíte, čo by sa stalo s telom keby vynecháme všetky nezdravé nápoje a budeme piť len čistú vodu? Vo svete sa nájdu ľudia, ktorých táto otázka tiež zaujala. Jedným z nich bol Chris Bailay ( pričiňuje sa na zdravom životnom štýle). Uskutočnil výskum týkajúci sa tejto otázky. Tri mesiace pil len čistú vodu.

You Might Also Like