Rady a nápady, Zdravie

Položte si na nočný stolík tri nakrájané citróny – verte či nie, tento trik zmení váš život navždy!

Všetci vieme, že negatívna energia a negatívni ľudia nám vôbec neprospievajú. Preto by ste sa im mali vyhýbať, nakoľko negativita neovplyvňuje len vás, ale aj prostredie navôkol, vaše zdravie, vzťahy a prosperitu. Ak vás vychovali tak, že máte veriť len tomu, čo dokážete pochopiť a overiť si, bude tento článok pre vašu logiku výzvou.

Dnes budeme písať o niečom, čomu verí len zopár ľudí. Budeme hovoriť o negatívnej energii a spôsobe, akým ju neutralizovať. Mali by ste vedieť, že na daný účel nie je lepšia vec ako citrón, ktorý prinavráti do vášho domu harmóniu. Citrón má viacero prospešných vlastností, nielen čo sa týka zdravia a krásy, ale zároveň aj energie. Mali by ste využiť jeho citrusovú arómu, ktorá zbaví váš príbytok negatívnej energie a zlepší vám náladu. Je to jednoduché – potrebujete iba zelené citróny.

Je viacero spôsobov akými možno neutralizovať energiu. A jedným z najefektívnejších a najlepších je umiestniť 3 zelené citróny na rôzne miesta v dome. Ak sa ich farba zmení na žltú alebo čiernu, vymeňte ich za nové zelené.

Alebo môžete vyskúšať tento trik: uvarte citrónové šupky v dažďovej vode. Alebo používajte citrón ako amulet. Ako už bolo spomenuté, citrón je extrémne účinný v absorbovaní negatívnej energie a zabráni jej, aby vás ovplyvnila. Alebo položte 9 citrónov do misky s ryžou a misku uložte na mrazničku . Osem citrónov uložte v miske do kruhu a ten deviaty vložte uprostred.

Máte pocit, že voči vám niekto intriguje?Ak je vaša odpoveď áno, mali by ste vyskúšať nasledujúcu metódu. Pomôže vám aj na zlepšenie energie. Stačí si dať kúsky citróna do kabelky alebo zásuvky v práci. Tento trik udrží vaše telo a myseľ v rovnováhe.

Taktiež môžete nasprejovať vodu zmiešanú s citrónovou šťavou do všetkých izieb, najmä do rohov. Alebo do misky vložte 3 citróny a umiestnite ju na stôl. Pritiahne vám lásku a eliminuje zlú energiu. Ak citróny sčernajú alebo zožltnú, vymeňte ich.

Alebo citrón nakrájajte na 4 časti a položte ich na tanier. Okolo kúskov citróna vytvorte zo soli kruh. Tanier vložte pod posteľ predtým, než pôjdete spať. Ak vám to posteľ neumožňuje, uložte tanier vedľa postele. na nočný stolík alebo na podlahu. Zapamätajte si však, že na ďalší deň sa citrónových kúskov nesmiete dotknúť.

Ďalším spôsobom je vložiť citrón do plastovej tašky a vyhodiť ho z domu. Opakujte najmenej 3 dni po sebe. Výsledkami budete nadšení.

Citrón si môžete pred odchodom z domu vložiť do tašky, mikiny alebo nohavíc. Ihneď po návrate domov ho vyberte. Určite bude celý vysušený. Každý nový deň si vyžaduje nový citrón.

Či už citrónu veríte alebo nie, za skúšku nič nedáte. Svoje skúsenosti a postrehy nám nezabudnite napísať.

zdroj: .myfitmagazine.com/

You Might Also Like