Zaujímavosti

Test osobnosti: Počet koní, ktorý vidíte na obrázku odhalí vašu povahu. Sedí to na Vás?

Obrázok je pre všetkých taký istý, no výklad , ktorý tam vidia, je iný. To, prečo to tak je, o vás niečo napovie. Každý si všíma niečo iné, nejaké iné maličkosti a niekto iný zas bude vidieť celistvý obraz.Každý človek prežíva život inak a to ovplyvňuje aj podvedomie, ktoré na nás vo veľkej miere vplýva, to znamená, že aj naše osobnosti sú rozlišné a to aj naše správanie. Vyskúšajte si to sami na sebe. Odpoveď vás určite vyvedie z mieri.

Po pár sekundách budete vedieť, čo vidíte na obrázku. Čo vás zaujalo ako prvé? Čo ste si v prvom momente všimli? Veľa koní alebo iba jedného? Alebo ste sa zameriali na okolie, kde splývali? Určite, keby máte viac času a pozeráte na všetky detaily v obrázku, tak nájdete všetky kone ale o to tu nejde. Ide o prvotnú reakciu , ktorá vám napovie.

Kôň:
Zaujala vás veľká hlava koňa, ktorá je ústredná v tomto obrázku? To symbolizuje vašu povahu, čo zaručuje , že na svet sa pozeráte s nadhľadom a preto neprepadáte panike , ale dokážete sa povzniesť a riešiť len to, čo treba.Ak sa musíte rozhodnúť, nezaberie vám to veľa času, ste racionálny človek. Cez prsty niekedy prehliadáte maličkosti, ktoré by vám mohli lepšie riešiť situácie. V tíme ste tá hlava, ktorá všetko riadi. Vaše povolanie môže byť šéf, vedúci, máte dobrú organizáciu a viete pracovať s ľuďmi. Vaše plány môžu byť aj na pár rokov dopredu. Keď raz poviete , že niečo ma byť tak, tak to tak bude Rozhodnutia nemeníte. Logické myslenie je váš kamarát. Súčasťou vášho života sú aj pocity a emócie ale nenechávate sa nimi unášať . Všetko sa snažíte držať v súlade.

Od 5 do 10 koní:
Pokiaľ ste narazili na číslo od 5 do 10 , tak ste tá osoba, ktorá udržiava vo svojom živote rovnováhu. Snažíte sa pristupovať k veciam zodpovedne. Na prvom mieste je u vás vaše zdravie a vaša rodina, preto čas, ktorý môžete tráviť s nimi nebudete „zahadzovať“ prácou, čo zas nezmanená, že robotu odfkláknete.

Práve naopak, záleží vám na nej a snažíte sa ju zlepšovať. Nie ste tichá myška, ak chcete niečo povedať, tak to poviete. Vždy čo si zaumienite, aj dosiahnete. Drží nad vami ochrannú ruku šťastena. Veci vám idú od ruky aj bez vášho pričinenia. Ale ak niečo nejde, tak nemáte problém sa na to vykašľať. Vyčkávanie nie je nič pre vás. Viete to dotiahnúť kam chcete, len musíte vydržať. Verte si!

11 a viac koní:
Ste typ človeka, ktorému nič neujde. Pozadie, stred obrazu a ani obloha vám neušli. Perfekcionizmus vám veľa hovorí a dôraz na detail tak isto. Dobre viete narábať so signálmi ostatných ľudí a máte dobrú intuíciu a vycítiť intrigy. Takýchto ľudi máte ďaleko od seba, ale nechcete sa im pomstiť. Snaha o detaily vám berie veľa energie a potom nesledujete veci navôkol a neviete, kam ďalej. Všetko má svoj dôvod, chcete fakty , inteligencia je vaša kamarátka a využívate ju v živote. Vďaka vašim vlastostiam je nerozhodnosť častým javom. Rozoberáte veci, ktoré už máte hotové. Ale venujte sebe viac oddychu a rozímania.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: labioguia.com

You Might Also Like