Rady a nápady, Zaujímavosti

Konečne som prestala robiť chyby pri praní. Naučila som sa, ktorý symbol čo presne znamena.

Rady , ktoré sme si pre vás prichystali ,vám pomôžu zaobchádzať správne so svojím oblečením. Určite sa zídu mladým ľuďom, ktorí sa rozhodli bývať sami, alebo si založiť rodinu a všetko je pre nich akési nové.

Veľa vecí vedia, ale ďalších xy sa musia naučiť. Mamu už doma nenájdete, takže pomoc čakať nemôžete. Všetko je na vás. Prádlo pekne roztriediť a dať prať. Možno ste to už niekedy doma robili, keď ešte mama bola pri vás. Teraz to vyskúšajte samia,  uvidíte ako vám to pôjde. Predtým však venujte minutku článku, ktorý sme vám pripravili.

Skúste si vziať nejaké tričko alebo rifle. Z vnútornej strany je etiketa, na ktorej je veľa obrázkov a symbolov, ktoré niečo znamenajú. Tieto obrázky tam nie sú len tak, ale majú svoj dôvod. Informujú vás ako zákazník, ako máte s danou vecou zachádzať. Je to akýsi jednotný jazyk. Keď si kúpite tričko v Anglicku, aby ste vedeli, ako sa má prať. Symboli hovoria o praní, sušení, žehlení…Podstaté je, aby sa nepomiešalo tmavé s bledým.Niekto triedi veci celkovo podľa farieb a toho, na akom stupni sa majú dané veci oprať.

Vanička je symbolom pre pranie. Vždy je tam vyjadrené číslo, na akej teplote sa veci môžu prať. Niekedy sa môže stať, že namiesto vaničky tam bude symbol ruky, to znamená, že vec periete IBA v rukách.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: vutch.sk

You Might Also Like