Zaujímavosti

ŠOK! Nenávistným komentárom Slováka na sociálnej sieti sa zaoberá NAKA!

V priebehu prezidentskej kampane sa priaznivci rôznych kandidátov do seba pravidelne púšťali na sociálnej sieti. Každý z nich mal rovnaký cieľ, a to presvedčiť všetkých o svojej pravde. Jeden z komentárov bol však natoľko nenávistný, že sa ním začala zaujímať aj Národná kriminálna agentúra známa pod prezývkou NAKA.

Prvé kolo prezidentských volieb dopadlo poriadne šokujúco, keďže sa na prvej priečke nekompromisne umiestnila Zuzana Čaputová, ktorá získala 870 415 hlasov, čo je 40,57 %. To rozčúlilo predovšetkým ľudí, ktorí sa stali odporcami dnes už novozvolenej prezidentky.

Negatívne komentáre sklamaných voličov sa začali na sociálnej sieti len tak kopiť. Komentujúci postupne kritizovali všetko, s čím Čaputová súhlasí, pričom sa dotkli aj rómskej problematiky. Jeden z komentárov bol však extrémne nenávistný. Ľudia zostali v šoku, keďže slová neznámeho Slováka boli poriadne silnou šálkou kávy. Jeho príspevok tak začali nahlasovať polícií, pričom ľady sa konečne pohli správnym smerom.

Polícia totiž zverejnila daný príspevok na sociálnej sieti, pričom informovala o detailoch vyšetrovania. ,,Môžeme potvrdiť, že týmto komentárom, ktorý ste nám masovo posielali, sa zaoberá Národná kriminálna agentúra,“ uvádza sa na facebookovej stránke.

Nenávistný komentár

Zdroj: Facebook/Polícia SR  |  Foto: Facebook/Polícia SR, YouTube

You Might Also Like