Rady a nápady

Skutočný muž! Aké pozitívne vlastnosti by mal mať, aby očaril ženu

Handsome mature man walking in town

Väčšina mužov si je istá, že ženy sú šialené iba kvôli neodolateľným fešákom so širokými ramenami a uhrančivým úsmevom. Ale je to naozaj tak?

A prečo sú potom vo všeobecnosti najšťastnejší a najspokojnejší v osobnom živote práve tí muži, ktorí nemajú vynikajúce externé údaje?

Známa psychologička Anna Kiryanova si je istá, že vonkajšia krása nikdy nedokáže udržať ženu pri mužovi, ktorý dlho nemá silný charakter a pozitívne vnútorné vlastnosti .

A práve o tom, aké pozitívne vlastnosti by mal mať skutočný muž, navrhujeme hovoriť dnes.

POZITÍVNE VLASTNOSTI ČLOVEKA

Cieľavedomosť

Skutočný muž si nikdy nedovolí strácať čas. Jasne vie, čo chce a čo musí urobiť, aby to dosiahol. Toto sa navyše netýka iba práce, ale aj všetkých ostatných oblastí života.

Štedrosť

O hmotných statkoch ani nehovoríme. Skutočne atraktívny je muž, ktorý má zvláštnu štedrosť duše a nie schopnosť minúť rozprávkové sumy na drahé dary. Takýto muž si vždy nájde spôsob, ako potešiť svoju milovanú len tak, bez dôvodu.

Starostlivosť

Najžiadanejší pre ženu je muž, s ktorým sa môže cítiť bezpečne. Vie, že ju partner ochráni pred akýmikoľvek nepriazňami osudu a podelí sa s ňou aj o najťažšie obdobia, a preto ho oslovuje celou svojou dušou.

Silný charakter

Muž silnej povahy môže dobyť každú dámu. Aj tie najskrytejšie osoby sa v jeho prítomnosti stanú jemnými a poslušnými. A na upokojenie rozbúreného ohňa vášní, ktorý rozviedla jeho milovaná, takémuto mužovi stačí jediný pohľad.

Súhlasíte s tvrdením, že každá žena sníva o tom, že vo svojom životnom partnerovi nájde taký súbor vnútorných kvalít? Tešíme sa na vaše pripomienky k tejto záležitosti.

You Might Also Like