Život

Matka nechala dieťa v opustenom dome. O 10 rokov sa vrátila a odhalila niečo šokujúce

Obyvatelia ruského mesta Yaroslavl budú ešte dlho spomínať na škandál, ktorý sa tu odohral pred 10 rokmi. Všetko sa začalo jedného jesenného dňa, keď jeden zo susedov počul z opusteného domu plač dieťaťa. Nič si z toho ale nerobil. Keď sa to opakovalo aj na ďalší deň, rozhodol sa tam ísť pozrieť. Vyzeralo to, že v dome nikto nebýva a všade bola tma. Keď vošiel, naskytnul sa mu šokujúci pohľad.

Na podlahe ležalo zmrznuté a špinavé bábätko. Malo približne rok. Muž okamžite zavolal políciu a sanitku. Polícia zistila, že sa jedná o Lizu Verbitskayouvou a rodičov nebolo možné nikde nájsť. Liza strávila v nemocnici niekoľko týždňov.

Vo vedľajšej izbe starala o chorého syna Inna Nikov. Keď sa dozvedela o príbehu dievčatka, rozhodla sa ju navštíviť. Žena si dievčatko okamžite zamilovala. Začala jej nosiť oblečenie a hračky. Lizu tiež kŕmila a prebaľovala.

Keď jedného dňa vošla do jej izby, bola v šoku. Dievčatko zmizlo. Sestrička ale žene prezradila, že je v sirotinci. Okamžite vedela, čo musí urobiť. Proces adopcie trval takmer rok, ale nakoniec Lizu získala milujúca rodina. Kvôli traume, ktoré zažila, mala dievčatko spomalený vývoj. Nedokázala samostatne jesť, chodiť, hovoriť a veľmi sa bála hlasných zvukov. Inna dostala nápad. Dcérku zapísala na tanečný kurz. Dúfala, že hudba jej pomôže sa uvoľniť a pomôžu jej tiež kamarátky.

Bola to trefa do čierneho. Liza miluje tanec a tiež má obrovský talent. Bohužiaľ, tým sa problémy dievčatka neskončili. Kvôli farbe kože sa v škole stala obeťou šikany. Mama jej ale stále opakovala, že je výnimočná a len na ňu žiarlia. Znovu sa potvrdilo, že mala pravdu!

Liza sa zapáčila modelingovej agentúre a stala sa tvárou už niekoľkých medzinárodných kampaní! Príbeh dievčatka zaujal širokú verejnosť a Liza sa stala hviezdou. Jej biologická matka sa zrazu chcela skontaktovať so slávnou dcérou. Dievčatko sa s ňou ale nechcela stretnúť, pretože tvrdila, že jej naozajstná mama ju vychovala a je s ňou každý deň.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like