Život

Mačka vstúpila do horiacej budovy päťkrát. Zakaždým, keď doniesla jedno mačiatko odignorovala ohnivé plamene, ktoré ju pálili!

Na svete sú veci, ktoré sú jednoducho neobmedzené a jedným z nich je nepochybne láska matky k dieťaťu. A to sa netýka iba ľudí, ako to dokazuje príbeh mačky menom Scarlett, ktorá musela žiť na ulici…

Napriek tomu priviedla do sveta 5 sladkých mačiatok a našla im prístrešok v opustenej budove. Nešlo však o bezpečné miesto, pretože o niekoľko dní neskôr vypukol požiar a životy mačiatok boli vážne ohrozené.

Potom Scarlett obetovala všetko, aby zachránila svojich potomkov. Keď prišlo hasičské auto, záchranári počuli zúfalé “výkriky” mačiatok a až po chvíli si uvedomili, čo sa stalo s ich mamičkou. Scarlett si spálila kožušinu a po 5 krát sa dostala do smrteľných plameňov a päťkrát presunula svoje deti na bezpečné miesto.

Jeden z hasičov vzal matku a jej deti na veterinu. V najhoršom stave bola Scarlett… Utrpela vážne zranenia, takmer celé jej telo bolo silne spálené a ústa boli trvale zdeformované.

Lekári urobili všetko, aby zachránili rodinu mačky, ale bohužiaľ pre jedno z mačiatok bolo príliš neskoro. Našťastie zvyšok mačiatok bol v oveľa lepšej forme a všetky sa podarilo vyliečiť.

Keď sa príbeh o Scarlett a jej deťoch stal verejným, ľudia z celej krajiny chceli mačku adoptovať. Záujem bol taký veľký, že ste pre nich nemuseli hľadať nový domov.

Po 3 mesiacoch intenzívnej liečby všetky domáce zvieratá boli už v milujúcich domoch. Mačiatka boli adoptované v pároch a Scarlett prišla ku žene menom Karen.

Hoci matka mačiatok potrebuje pravidelné lieky, v novom domove sa cíti bezpečne a šťastne. Karen bola kedysi obeťou nehody a presne vie, čo to znamená byť závislí na ostatných. Príbeh odvážnej mačky sa dotkol srdca mnohých ľudí…

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like