Rady a nápady

Otecko pomaľoval staré drevené trámy do dúhových farieb. Potom z toho vytvoril niečo úžasné

Najlepšie stavby a nápady sú práve tie pre deti. Nie je nič krajšie, ako úprimná detská radosť. Dieťa potrebuje pekné komponenty, farebné s pekným dizajnom.

Otecko to vie a preto pre svoje dieťa postavil prekrásne pieskovisko. Jeho dcéra si môže posedieť a hrať. Otec improvizoval a inšpiroval magazínom Better Homes and Gardens (Lepšie domovy a záhrady), kde sa môžete inšpirovať aj vy. Pozrite sa na na obrázky, ktoré si otec starostlivo zaznamenal, krok po kroku a uvidíte pekný výsledok.

Do rúk dostal náklad dreva a pustil sa do práce.

Prvé čo urobil, bolo obloženie základne pre pieskovisko.

Potom nastal čas aby pridal skrutky do základného obloženia pieskoviska.

Ďalej prišiel čas nato, aby vymaľoval všetky laty. Použil päť rôznych farebných paliet.

Potom čo vyrobil provizórne pieskovisko s rámčekmi po všetkých bočných stranách, nastal čas dať pripraviť miesto na piesok.

Laty, boli umiestnené aby držali stredisko podpory na oboch stranách.

Nakoniec vytvoril jednoduché lavičky na sedenie.

Takto vyzerá pieskovisko keď sa otvára, a takto keď sa zatvorí. Otecko šikovne využil jednoduchý mechanizmus nato, aby sa pieskovisko mohlo zatvoriť alebo otvoriť a palety, môžu poslúžiť na sedenie. No super nápad, hlavne keď bude pršať :).

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:imgur.com

You Might Also Like