Rady a nápady

Suseda mala za domom hromadu debničiek. Bola som ohromená nádherou, ktorú z nich vytvorila.

Drevená debnička – naozaj praktický využiteľný kus

Tento jednoduchý kúsok nie lenže vyzerá skvelo ale ľahko si ho viete vyrobiť aj sami doma. Môže slúžiť na uskladnenie ovocia ale aj ako aranžérský materiál. Ukážeme vám niekoľko nápaditých myšlienok , možno to bude inšpirácia pre vás a sami si niečo podobné vyrobíte.

Stôl na písanie: 

Určite nemáte radi neporiadok na mieste, kde potrebujete mať všetko prichystané na prácu. Aj tu vám môžu pomocť drevenné debničky a dosky. Vytvoríte si priestaor na odkladanie papierov, zošitov , kníh, ceruziek a všeličoho iného potrebného pre vašu prácu.

Regálová stena:

Máte málo úložného miesta? Určite aj vy máte veci, ktoré nemáte kam dať. Táto skvelá stena z debničiek vám určite pomôže!

Knižnica:

Množstvo knižiek bez miesta? Aj takto ľahko sa dá vyrobiť knižnica.

Kvetináč:
Jednoduché škrášlenie okien a záhrad.

Botník:

Aby ste nemali rozhádzané topánky po chodbe, vyrobte si poličku s kolieskami. Hore si môžete dať vankúšik alebo podušku. Takýto pekný kúsok oživí vašu predsieň.

„ vitrína“ :

Osviežením vo vašej jedálni alebo kuchyni budú takéto veselé regály.  Na zostrojenie si prichystajte 8 debničiek alebo viac, podľa toho aké vysoké to chcete mať. Porcelán, obedové súpravy alebo obyčjné taniere si tu isto nájdu miesto.

Drevená zásuvka:
Kde lepšie skladovať ovocie a zeleninu!

Stolček:

Stačí primontovať kolieska a z debničky sa stane zaujímavý kúsok použiteľný všade.

Miesto vhodné na rôzne využitie:

V malom priestore sa ráta každé úložné miesto. Nehovoriac, ak máte malé deti. Tento skvelý nápad je vhodný pre uskladnenie hračiek alebo iných vecí.

Poličky v kúpeľní:

Navŕtajte dve debničky vedľa seba a hneď máte poličky. Sem si môžete uložiť všetky veci, utěráky, toaletný papier…

Konferenčný stolík:

Tento stolík môžete použiť ako konferenčný alebo nočný stolík pri posteľ. Farbu ľahko zladíte so zvyškom vašho domova. Stačí kúpiť farbu a natrieť.

Pochváľte sa aké skvelé nápady ste objavili na našej stránke. Nezabúdajte zdieľať s vašimi priateľmi. Poprípade máte dobrú predlohu ako sa namotivovať a vytvoriť si niečo vlastného 🙂 Tak šup do práce

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like