Rady a nápady

Navštívila som svoju sestru, pri príchode mi hneď vyrazilo dych, keď som zbadala aké nádherné dekorácie si vlastoručne vyrobila.

Včera som navštívila sestru, ktorá sa rozhodla nezvyčajne si vyzdobiť okná v byte, ktoré priťahujú pozornosť domácich a aj náhodných okoloidúcich. Dekoráciu vyrobila pomocou 7 kúskoch lepenky, kaučuku, lepidla a 2-metrovej svetelnej reťaze, pozrime sa, čo z toho vzniklo.

Aká to krása! Ak máte čas a chuť vyrobiť si takúto jednoduchú dekoráciu, na začiatok budete potrebovať lepenku alebo výkres, šablonu s vhodným obrázkom, ceruzku a nožnice.

Takéto veci môžu zdobiť aj váš dom, môžete si ich vyrobiť sami, prípadne môžete zapojiť aj celú rodinu a zažijete kopu zábavy. Konkrétne táto dekorácia je vyrobená z papiera a zvládne ju aj dieťa.

Na vytvorenie budete potrebovať: výkres, alebo tvrdší papier, ceruzku, nožnice, pravítko, gumu, nôž, svetelnú reťaz (najlepšie na batérie) a doštičku.

1) Prekreslite vybratú šablonu a vystihnite ju.

2) Potom je dôležité ohnúť spodnú časť, ktorá udrží dekoráciu na okne, a taktiež na spodnú časť umiestnite aj svetielka. Rozprávkové mestečko je pripravené. Nádhera.

 

Každý z nás aspoň raz v živote strihal na hodniných výtvarnej výchovy z papiera stromčeky. Dneska nám to internet zlahčuje, stačí si nájsť na internete šablony, ktoré len obreslíme a vytvoríme tak majstrovské diela.

Prikladáme dve zaujímavé šablony, ktoré si stačí stiahnuť a vytlačiť.

Redakcia:
Zaujali vás tieto zaujímavé dekorácie? Vyberte si tie, ktoré sa vám zapáčili najviac a pustite sa do ich výroby, predsa nie je nič krajšie, ako vytvoriť si niečo vlastnými rukami. Neexistujú tu žiadne pravidlá, preto popustite uzdu vašej fantázii.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: trendweb.sk / takprosto.cc

You Might Also Like