Zaujímavosti

Pravdivý príbeh! Bál sa, že pes jeho manželky ublíži jeho dcére. To, čo sa stalo potom, ho úplne zmenilo.

Niekedy je ťažké udržať na uzde predsudky voči človeku, a čo potom voči psovi. Presne takto sa cítil Greg, keď spoznal psa svojej ženy, Zacka, miešanca Pit Bulla s labradorom. Ani pes ho nijak nemal rád. Toto je príbeh Grega, ktorý krásne ukazuje, ako môžu okolnosti zmeniť srdce človeka i psa. Radšej si vezmite balíček vreckoviek, tento príbeh je naozajstný dojemný!

Moja žena a ja sme boli majiteľmi dvoch psov, ktoré sme mali, než sme sa zoznámili. Jej pes bol miešanec Pit Bulla a Labradora a volal sa Zack. Nenávidel ma. Keď sa nám narodila dcéra, povedal som svojej žene: „Ak len zavrčí na dieťa, tak poletí!“ Priviezli sme našu dcéru domov v autosedačke a obaja psi ju oňuchal a olízali, vrtiace pri tom chvosty. Musel som Zacka od nej odtiahnuť, pretože ju nechcel prestať lízať. Zack sa okamžite stal ochrancom mojej dcéry, a keď ležala na deke na podlahe, musel na nej neustále držať jednu labku.

Zack moju dcéru veľmi miloval, a keď trochu vyrástla, vždy ju sprevádzal do postieľky a potom s ňou pri nej spal. Nejako vždy vedel, kedy je čas ísť hore, a tak na ňu čakal dole pod schodmi a nasledoval ju do postele. Jedného dňa Zacka otrávili hlúpe deti zo susedstva. Prežili sme vtedy jeden z najhorších dní nášho života. Sledujúc, ako sa s ním naša dcéra lúči, keď ležal na podlahe v kuchyni, my sme so ženou plakali. V 8:00 večer, moja dcéra prišla ku schodom, aby sa vydala do postele. V tomto okamihu sme si všetci traja uvedomili, čo sa stane. Po 5 rokoch tam naraz nebol Zack, ktorý by ju odprevadil hore. Pozrela sa na svoju matku a na mňa s vystrašeným a panickým výrazom na tvári. Keď tu zrazu môj pes, ktorý tiež veľmi miloval moju dcéru, ale nemal o ňu taký záujem ako Zack, vstal, prešiel k nej a štuchol ju hlavou. Položil labu na schod a pozrel sa na ňu. Išli spolu hore do postele a moja dcéra ho pevne držala za krk.  Ďalších 6 rokov, kým nezomrel, na ňu Sam každý večer čakal na schodoch.

You Might Also Like