Rady a nápady, Zaujímavosti

Očistite a vyvoňajte si svoje matrace s týmto jednoduchým, lacným a učinným spôsobom.

Jedno z najšpinavších miest v spálni je matrac, na ktorom spíte. Častice odumretej kože, prachu, vlasy, malé mikroorganizmy – je to všetko prítomné v matraci, a preto je čas spraviť dôkladné čistenie.

No, ukážeme metódu, ktorá trvá minimálne úsilie, ale dáva matracu pekný vzhľad a prekvapivú sviežosť.  Som rád, že sa s vami môžem podeliť o tajomstvo, vďaka ktorému je čistenie matracov  zábava!

Ako sa čistia matrace

To znamená, že čistenie matraca je veľmi lacné a je v každom dome. Je dôležité vyčistiť matrace tak, 1 krát za 2 týždne – výsledok je vynikajúci a čistota zostáva po dlhú dobu.

BUDETE POTREBOVAŤ

  • jedú sódu
  • vysávač
  • niekoľko kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja (voliteľne)

Ak chcete obnoviť a vyčistiť matrace, budete musieť nasypať jedlú sódu po celom povrchu a nechajte ju na chvíľu postáť. V závislosti na stupni znečistenia matraca, musí byť sóda nasypaná približne 15 minút až hodinu.A následne opatrne vysať matrac – a je hotovo!

Sóda pohlcuje nadmernú vlhkosť, odstráni zápach, očistí matrace povrch od patogénnych baktérií. Ak sa zbaviť pachu matrace – pridať do sódy pred použitím niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, napríklad s vôňou levandule. Sviežosť jeúžasné …

Pozrite sa na video, ktoré ukazuje, že toto je najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť matrace.

Teraz radím všetkým, aby robili tento trik!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like