Zaujímavosti, Život

Ak chceš zistiť, čo tvoja duša ukrýva, vyber si jeden z týchto starodávnych symbolov!

Od nepamäti staroveké symboly mali akúsi silu. Spôsob, akým naša myseľ chápe / vníma tieto symboly/  je taký, ako naši predchodcovia  zvykli odhaľovať veľa tajomstiev o našej duši.  Tieto staroveké symboly majú magickú príťažlivosť v sebe, od chvíľe čo nám vedia pomôcť  s dokrývaním vecí, ktoré sme o sebe nikdy nevedeli.

Týchto 6 nasledujúcich symbolov  je veľmi mocných. Na zakláde pocitov si vyber jeden, ktorý sa ti najviac páči, vďaka nemu môžeš odhaliť to, čo tvoja duša skutočne potrebuje. Je tam jeden symbol , ktorý k tebe najviac „ hovorí“. Dovoľ , aby ťa vtiahlo tajomno. Načúvaj im a nižšie si prečítaj čo znamenajú.

Ktorý staroveký symbol si si vybral?

1. Skarabeus
Skarabeus je staroveký symbol pochádzajúci z starého Egyptu, ktorý reprezentoval chrobák. Tieto chrobáky sa vynárali z telesných pozostatkov, to je dôvod pre ktorý Egypťania verili, že môžu vstať z mŕtvych. Skarabeusy boli symbolom podsvetia – to je spojené so zmŕtvychstaním, znovuzrodením a prevtelením.

Ak si si vybral skarabeusa,  najviac zo všetkého potrebuješ doplniť svoju energiu. Pokús sa stravovať zdravšie a uisti sa, že tvoje spacie návyky sú v poriadku. Tento chrobák ti napovedá , že sa máš o seba starať.

2. Triskelion
Triskelion predstavuje  mocný symbol , ktorý sa otáča a súvisí s mystickým číslom 3. Tieto 3 piliere predstavujú 3 veľké sily na zmenu. Ak si si vybral tento symbol, je to signál, že potrebuješ prelomiť bariery , ktoré ti v živote nedovolia napredovať a robiť pokroky.

Takže čo budeš robiť? Nauč sa zvýšiť svoje energetické vibrácie a ukáž ich prírode. Buď v prírode najviac ako je môžné a doplň si energiu zo všetkého, čo je navôkol.

3. Uroborus
Tento symbol zvykly používať Gnostici. V dávných časoch tento symbol bol nepochopený, považovali ho za formu temného umenia. Jeho skutočný posvätný význam bol však úplne odlišný. Stelesňoval silu karmy spolu s reťazovým efektom.  Každá akcia vyvolá reakciu.

Ak tvojou voľbou bol tento posvätný symbol, je to, že tvoj život si  musíš lepšie zariadiť. Momentálne si uväznený v nekončiacom kruhu. Nie je tu žiadna zmena a možno sa pýtaš prečo. Odpoveď znie, že ty zmenu ani nechceš. Nájdi si chvíľu a pozri sa na to ,čo robíš zle  a pokús sa urobiť všetko preto , aby sa to zmenilo. Prelom túto barieru  a zmena príde. Neboj sa.

4. Trident
Tento grécky symbol stelesňuje výraznú patriarchálnu postavu. V Hinduizme ho používal Boh Siva  a v starovekom grécku boh mora – Poseidon, ktorý symbol niesol v rukách. Trident predstavoval blahobyt, hojnosť a požehnanie.

Poseidon bol jeden z najsilnejších Bohov týchto dôb. Bol smelý a nebojácný. To zmanená,že sa máš postaviť pred svoje obavy a zničiť ich. Potrebuješ zistiť z čoho tvoje obavy sú a dovoliť svetu vedieť , že ich chceš zničiť. Toto ti pomôže dosiahnúť duševnú rovnováhu.

5. Labyrint
Labyrint je tiež posvätný symbol , ktorý udržuje ochranu nad stredom vesmíru. Tento symbol  nám pomáha objaviť našu dušu a Boha. Na Kréte sa používal pri veľa rituálech, kde duchovný vodca tancoval,  pokým  sa nedostal do stavy extáze.

Ak práve vašou voľbou je tento symbol , potom je pravdepodobné, že ste osamelý. Chceš spoločnosť, inak je možné, že stratíš aj sám seba. Tvoj zaneprázdnený životný štýl ti bráni v tvojom duchovnom živote. Pokús sa nájsť vnútorný mier a zariaď, aby si narástol na duchu.

6. Hórove oko
Taktiež známe ako Wadjet- Ouadza, tento posvätný symbol pochádza zo starovekého Egyptu. A ak si si ho vybral , potom je jasné, že potrebuješ ochrániť svoju auru. Tento symbol ukazuje , že „sledujúce oko“ znamená, že karma nikdy nespí a každý dostane to, čo si zaslúži.

Povolaj svojho ochranného anjela, aby ťa chránil. Pokús sa s ním komunikovať a požiadať ho o radu. Avšak, možeš spraviť pár efektívných rituálov na očistenie od zlej energie.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: theearthtribe.net

You Might Also Like