Zaujímavosti

Domnievala sa, že bude môcť iba raz podržať svoje dieťa v náručí … A v tom sa stalo niečo neobvyklé!

Carolyn Isbisterová z Anglicka s netrpezlivosťou čakala na narodenie svojej dcérky. Bohužiaľ dievčatko sa narodila už v 24. týždni tehotenstva. Nemala absolútne žiadnu šancu na prežitie, ale jej mama si zaumienil, že chce urobiť niečo, aby jej dieťa neumieralo samo …
Budúca mama mala ťažkú infekciu maternice. Z toho dôvodu sa malá Rachael objavila na svete už po 24 týždňoch tehotenstva. Jej srdce tlčie iba raz na desať sekúnd. Lekár nechceli dávať zlomeným rodičom nádej – dieťa nemalo šancu na prežitie. V tej chvíli si Carolyn zaumienila, že maličká pri nej zostane až dokonca, aby neumierala sama. Položila ju na svoje telo, aby cítila jej teplo. A stal sa zázrak!

114575274951

Rachael pocítila teplo pochádzajúce od matky a začala dýchať! Lekári to nedokážu iným spôsobom vysvetliť.

214575274952

Následne bolo dievčatko prenesené na jednotku intenzívnej starostlivosti. Konečne, po piatich týždňoch, mohla dýchať bez pomoci respirátora. Vrátila sa k matke.

314575274953

Podľa lekárov Rachael mala žiť len 20 minút … Našťastie s každým dňom je silnejšia a celý čas sa ochotne túli k mame. Nech si niekto hovorí, že kontakt s rodičom nie je dôležitý! V tomto prípade sa vďaka tomu stal zázrak.

414575274954

zdroj:facebook

 

You Might Also Like