Zaujímavosti

Vodič kamiónu zachránil túlavého psa. Bol ohromený, keď mu pes ukázal v lese TOTO.

Je známe, že vodiči kamiónov nemajú ľahký život – sú neustále na cestách, chýba im rodina, často sú osamelí a nemajú veľa pohodlia. Dan je jedným z vodičov, ktorí trávia väčšinu roka mimo domova. Muž sa zastavil v lese, aby si pretiahol kosti a zjedol niečo na sviežom vzduchu, keď sa náhle ukázalo, že má spoločnosť … Malého túlavého psíka prilákala vôňa jedla. Dan nemal svedomie, aby ho nechal samého v lese, ale nevedel, že má tento psík istý plán … Dan vzal svojho nového priateľa do auta, ale psík začal štekať a poskakovať, hoci bol doteraz veľmi pokojný a priateľský. Vedený intuíciou Dan psa pustil a ten mu dával jasne poznať, aby ho nasledoval.

Ukázalo sa, že sa pes staral o králika! Nevieme, ako títo dvaja skončili v lese, pravdepodobne je niekto vyhodil … Dan vzal zvieratá do nákladiaku, podelil sa s nimi o svoje jedlo a následne ich odviedol do najbližšieho útulku pre zvieratá.

V útulku nemali pochýb o tom, že si taký milý pár rýchlo nájde nového majiteľa 🙂 Vďaka vodičovi dostali zvieratka šancu na nový život.

You Might Also Like