Život

Odhalené tajomstvo nevery! Ako ju odhaliť, keď Vám vtrhne do Vášho života.

Ako zistíte, či Vás vaša manželka podvádza ? Toto je, mimochodom, jeden z dosť populárnych dotazov na internete a sociálnych sieťach. Alebo sa niekomu zdá, že do nekonečných pohánkových polí skákajú doľava iba muži s pohyblivosťou zajaca? Bohužiaľ, ženy nezaostávajú! A ak to predtým skryli, teraz sa skutočne neskrývajú.

Odhalíme Vám hrozné tajomstvo – tá istá revolúcia sa v našej oblasti začala už dávno. Dievčatá a chlapci sú oveľa uvoľnenejší a nebudú „ľutovať každého jedného“. Štatistiky nám šťastne hovoria, že takmer každá tretia žena je schopná podľahnúť pokušeniu rozkoší.

AKO ZISTIŤ, ČI  VÁS VAŠA MANŽELKA PODVÁDZA

Možno nemá zmysel hovoriť o tom, kedy a ako sa to stalo. Našou úlohou je zistiť znaky, pomocou ktorých môžeme dospieť k záveru, že žena sa rozhodla pre podobnú vec. Nie sú tu žiadne detektívne metódy, ale len niekoľko takých zrejmých pozorovaní. Mám to brať vážne? Toto rozhodnutie necháme na vás.

Image
Jej prudká zmena môže naznačovať, že žena niekoho má. Včera vaša milovaná usilovne vyčistila hrnce v kuchyni a dnes v mini a drzých topánkach na vysokom podpätku ide so svojimi priateľmi do klubu. Zaujímalo by ma, kto by mal oceniť jej styling a bojový mejkap? Sú to iba priateľky?

Starostlivosť
Všeobecne platí, že zmena obrazu nemusí prísť, ale môže existovať akútna túžba starať sa o seba. Možno, že vaša manželka bola vždy veľkolepá dáma a jej bežné oblečenie je len jej neformálny štýl. Ak to však predtým urobila automaticky, teraz si môžete všimnúť, čo teraz robí so svojou dušou: nová vôňa, odhalená spodná bielizeň, upravený účes a neplánované zväčšenie jej už aj tak kyprých pier.

Časový plán
Zrazu má žena veľa vecí, ktoré musí urobiť, stretnutia, služobné cesty a všetok ten tak? Zrazu vám dala rybársky prút, o ktorom ste tak dlho snívali, ale nemali ste peniaze? Zdá sa, že človek môže byť len rád, že vaša polovička je konečne zrealizovaná naplno. Buďte však v strehu – čo ak ide o tajného obdivovateľa, ktorému nemohla odolať?

Telefón
Stále si zabudla telefón a nemohla ho nájsť. Ležal na tých najnepredvídateľnejších miestach. Ale v určitom okamihu úplne zmizol z dohľadu. Predtým vás zvlášť nezaujímalo, na čo sa pozerá, ale preto ho zrazu začala pred vami skrývať a vždy ovládať jeho polohu. „Môžu volať z práce.“ Tak to je.

Implicitné znaky

Zlyhanie
Zdá sa, že boli zistené jasné znaky. Na rade je implicitné. Jedným z nich je obmedziť vaše vášnivé stretnutia pod jednu prikrývku. Spočiatku sa vám to nezdá čudné, ale nakoniec si uvedomíte, že vaša manželka voči vám ochladla. Navyše sa zdá, že jej vôňa a temperament sa výrazne nezmenili. Napriek tomu „hlava bolí“ oveľa častejšie. Popremýšľajte o tom.

Záujem
Ak predtým veselo odpovedala na hovory a bola šťastná, že sa predstierala, teraz vás chladne hodí: „Čo sa deje?“ Tiež si všimnete, že ju vaša pozornosť otravuje. Že sa nahnevá, keď sa jej pokúsite niečo opýtať. Zdá sa, že ste z nej unavení a nechce na vás strácať čas. Možno, že jej myšlienky sú teraz o niečom inom.

Komunikácia
Túto možnosť možno pripísať aj komunikácii . S najväčšou pravdepodobnosťou žena zaujme obranné postavenie a bude na otázky sucho a stroho odpovedať, ak si myslí, že niektoré z jej slov alebo emócií ju môžu zradiť. Preto svoje city berie pod prísnu kontrolu. Toto je signál.

Pocity
Nakoniec môžete cítiť, že sa žena, ktorú milujete, od vás vzdialila. Menej sa zaujíma o rodinné záležitosti, pozerá sa vám menej do očí a namiesto „my“ často hovorí „ja“. Navonok môže byť všetko ako obvykle, ale niekde v hĺbke duše si uvedomíte, že niečo nie je v poriadku. Cítia to ľudia, ktorí sú spolu už dlho. Ak ste však pevne presvedčení o svojej pozícii, potom sa nemusíte báť ničoho. Čím menej toho viete, tým lepšie spíte.

Toto nie je sprievodca činnosťou, ale pripomienka, že je potrebné venovať viac pozornosti blízkym . Je nepravdepodobné, že žena, ktorá sa cíti šťastná, ohrozí svoje vlastné dobro. Ale v živote je toľko rôznych farieb!

Tu je sprievodca, ako zistiť, či Vás vaša manželka podvádza . Úprimne dúfame, že to nikto nebude musieť použiť: ani muži, aby nikoho odhalili, ani ženy, aby sa vedeli vyhnúť možným chybám.

 

You Might Also Like