Život

Žena predala postieľku svojho mŕtveho synčeka, šokuje Vás čo sa s ňou dialo!

Valerie Watts zažila jednu z najhorších nočných môr, akú si tehotná žena dokáže predstaviť. Bola v 9 mesiaci tehotenstva, niekoľko dní pred termínom pôrodu, keď zistila, že dieťa, ktoré nosí, zomrelo.  Žena nemohla žiť v dome plnom hračiek, detského oblečenia a detských doplnkov bez dieťaťa. Zdrvená sa rozhodla predať všetko v garážovom výpredaji. Nečakala však, že ju stretne niečo také … Príbeh Valerie spôsobil v internete rozruch.

Po roku nepredstaviteľného smútku usporiadala Valerie výpredaj. Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie, ale Valerie vedela, že to musí urobiť, aby sa mohla nejako vrátiť do normálneho života v spoločnosti. Pri predaji spoznala staršieho muža, ktorý bol rozhodnutý kúpiť postieľku jej mŕtveho synčeka. Nebola presvedčená o predaji, ale muž trval na svojom. Gerald je tesár a drevo, z ktorého bola postieľka vyrobená, bolo veľmi dobrej kvality. Muž sa chystal kus nábytku zmeniť na niečo iné.

O chvíľu predtým hovorila s Valériou Geraldova žena. Spoznala tragický príbeh budúcej matky a povedala o ňom svojmu manželovi cestou domov. Manželia vedeli, že si nemôžu ponechať tak cennú pamiatku, ale tiež to, že sa Valerie potrebuje zbaviť postieľky. Gerald dostal skvelý nápad. Urobil z postieľky krásne kreslo na počesť zosnulého syna Watts. Týždeň po výpredaji prišli manželia k žene a dali jej darček.

Valerie nedokázala zadržať slzy. Povedala: „Toto kreslo je dôkazom toho, ako úžasní a obetaví dokážu byť niektorí ľudia. Som dojatá a budem im do smrti vďačná! „ Mnoho rodičov prechádza podobnú tragédiou.

You Might Also Like