Život

Len táto jedna vec vám povie, či ste vo vašom vzťahu naozaj šťastný. Ide len o maličkosť no je pravdivá

PREDPOVEDAŤ, ČI BUDE MANŽELSTVO ÚSPEŠNÉ ALEBO NIE JE VEĽMI ZLOŽITÉ, ALE TO, ČI SÚ MANŽELIA ŠŤASTNÍ AJ PO NIEKOĽKÝCH ROKOCH SPOLUŽITIA, SA DÁ POVEDAŤ CELKOM ĽAHKO. BUDETE PREKVAPENÍ, ALE DÁ SA TO ZISTIŤ AJ VĎAKA MIERNEMU ÚSMEVU A ISKROU V OČIACH.

 

Existuje jedno jasné znamenie, ktoré preukázali aj vedci počas mnohých štúdií. Prečítajte si o ňom v nasledujúcom článku a radíme vám, aby ste si na to sadli, pretože budete skutočne prekvapení.

Šťastný pár

Ak si náhle všimnete, že vaša košeľa je vám tesnejšia a do obľúbených džínsov sa navlečiete len s veľkým odhodlaním a námahou, nezačnite panikáriť a žiť len z čistej vody. Koniec koncov, je to znamenie, že vo vašom vzťahu s milovanou osobou je všetko v poriadku. Vedci preukázali, že v prípade, ak je vaše manželstvo šťastné, jeden z partnerov priberie. Môžete namietať, ale výskumníci ukazujú na fakty podložené skutočnými životmi.

Vykonal sa experiment na 169 pároch, ktoré boli zosobášené asi 5 rokov. Manželov sa 2x ročne opýtali, či sú v manželstve šťastní. Tí, ktorí odpovedali kladne, to preukázali aj svojou zvýšenou váhou a tí, ktorí neboli šťastní, nepribrali.

Vedci tento výsledok odôvodnili tak, že v šťastných a stabilných vzťahoch nejde o váhu, ale o lásku za akýchkoľvek okolností. Tieto páry vedia, že aj keď si doprajú viac jedla, nič to nezmení na ich vzťahu s partnerom, preto sú pokojnejší a šťastnejší. Naopak, chudosť môže naznačovať, že manželia si nie sú istí silou ich vzťahu a sú nútení vždy dbať o to, ako vyzerajú.

To však neznamená, že by ste sa mali začať hneď prejedať. Všetko by malo byť prirodzené a ani silná obezita nie je znakom úspešného vzťahu. V tomto prípade však ide skôr o problém vo vašom tele.

Takže milé dámy, bruško vášho milovaného nie je z piva, ale z bezhraničnej lásky k vám. Muži by si mali zapamätať, že ženy priberajú nie preto, že sa o seba nestarajú, ale preto, že sú s vami šťastné. Vážte si to!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like