Život

22-ročný mladík sa stal otcom a starým otcom v rovnaký deň. Pozrite sa, ako sa to stalo!

Tommy Conolly bol úspešným študentom, ktorý mal rád oddych ale šport. Zamýšľal s nad svojou budúcou kariérou športovca, no to ešte nevedel, čo ho postretne.

Len v priebehu jedného týždňa sa z mladého muža stal starostlivý otec a starý otec. Možno sa pýtate, ako je to možné, no on to urobil preto, aby zachránil dvoch blízkych ľudí!

Všetko sa zmenilo, keď na jeho dvere zaklopala Angela. So svojou sesternicou neprehovoril už niekoľko rokov a pamätal si ju ešte ako malé bábätko. Teraz sa na neho zvalili všetky ťažkosti.

17-ročná Angela bola tehotná. Pred pár rokmi sa zaplietla do nesprávnej partie a takmer sa stala závislou na drogách. Jej nešťastná rodina v domnení, že zase do toho spadla, ju vyhodila z domu.

Jej tehotenstvo sa už blížilo ku koncu a ona nemala žiadne prostriedky pre obživu. Spomenula si na svojho bratranca Tommyho, navštívila ho, ale v nič nedúfala. Jeho reakcia prekvapila nielen ju, ale aj všetkých naokolo.

Po oboznámení so situáciou sa začali diať veci. Tommy si adoptoval sesternicu a tým pádom sa stal otcom a zároveň aj starým otcom. Našiel si niekoľko prác, aby vedel novú rodinu zabezpečiť a aby malo prichádzajúce dieťatko všetko, čo potrebuje.

Tento príbeh sa dostal aj na verejnosť. Tommy sa nepovažuje za hrdinu, no vedel, že keby Angelu vyhodil na ulicu, pravdepodobne by zomrela aj spolu s dieťaťom. Nechcel odsúdiť dvoch ľudí na smrť!

Veril, že s jeho pomocou sa mu podarí sesternicu vrátiť do normálneho života a stretnúť sa s jej rodinou a s otcom syna.

Tommy nezanedbával ani svoje štúdium a tvrdí, že starostlivosť o sesternicu ho nezastaví pred dokončením vysokej školy.

Obdivujúc jeho láskavosť a cieľavedomosť, susedia sa mu rozhodli podať pomocnú ruku. Teraz je Angela aj vďaka ich pomoci mimo ohrozenia života na ulici.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like