Život

Život nám prináša rôzne prekážky a činy, ktoré sa nedajú vždy vrátiť späť. Ako ich prekonať aby sme neprišli o milovanú osobu?

Obrovské množstvo žien sníva o tom, že sa vydajú čo najskôr. Je pravda, že nie každému sa podarí vybudovať harmonický a šťastný vzťah so svojím manželom. To nevyhnutne vedie k hádkam a nezhodám a niekedy dokonca k rozvodu. Ale čo bez manžela , s ktorým ste chceli žiť až do konca svojich dní?

Vyskočiť z manželstva je jedna vec, ale nadviazať kontakt s už bývalým manželom je úplne iná. Hrdinke dnešného príbehu sa to, bohužiaľ, nepodarilo. Prečo sa to stalo a k čomu to nakoniec viedlo, si prečítajte ďalej v článku.

AKO BYŤ BEZ MANŽELA

Moje manželstvo prasklo, keď sa mi narodila druhá dcéra. Prvý v tom čase mal 5 rokov a ja som sa doslova zašíval v domácich prácach a výchove detí. Zatiaľ čo môj manžel pracoval, všetky domáce práce som si robila sama. S dieťaťom nemal kto pomôcť: svokra býva v inom meste a moji rodičia tam už nie sú.

Na pozadí neustálej únavy som sa často začala hádať s manželom, hádať sa. Potreboval som odfúknuť paru a, úprimne povedané, zabúdala som na Kolju. Samozrejme, že sa mu to nepáčilo. Áno, sáma som pochopila, že idem príliš ďaleko, ale nemohla som si pomôcť.

„Olga, veľmi ťa ľúbi.“ Ale on ťa opustí, ak to neprestane, “varovala ma raz svokra, keď sme sa rozprávali po telefóne. Bola som si istá, že sa tak nestane, pretože máme dve krásne dcéry. Ako môže byť manžel bez nich? Ako som sa mýlila …

Život po rozvode

Kolja sa ponúkol, že sa pokojne rozvedie. V zásade nemal rád konflikty. Majetok sme nerozdelili: zostala som s dcérami v našom byte a môj manžel sa presťahoval do prenajatého. Ďalej pokračoval v komunikácii s našimi najmenšími. Prišiel každý víkend, rozdával im darčeky, včas platil výživné.

Život bez manžela pre mňa nebol ľahký. Chýbal mi a snažila som sa ho zo všetkých síl priviesť späť. Ale Kolja ani na spoločnú večeru nikdy nezostal. A potom sa v jeho živote objavila iná žena. A začal prichádzať oveľa menej často. Možno na sviatky, navštíviť naše dcéry a priniesť nejaké darčeky.

Pochopila som, že koreň zla bol v jeho novej vášni. Určite sa jej nepáčilo, že Kolya musela niekam ísť a nebyť s ňou. Raz som sa rozhodla zavolať tejto drzej žene, aby som jej povedala všetko, čo si o nej myslím. Jej odpoveď ma však šokovala: „Jednoducho nemá čas, je neustále v práci. Vidíte, zobrali sme si pôžičku a teraz ju splácame. “

To je proste nehoráznosť! To znamená, že má čas pre seba, ale nemá čas navštevovať svoje dcéry a pripomínať im, že je ich otcom! Rozhodla som sa ísť za manželom do práce s deťmi.

Kolja nebol šťastný, keď nás uvidel. Dcéry začali radostne kričať: „Oci, oci!“ A ja mám len hrčku v krku. „Prečo si prišla?“ Vieš, že teraz nemôžem odísť. Pozri sama: klient ma čaká! “ – rozhorčil sa bývalý manžel. Tu je dlho očakávané stretnutie s našimi milovanými dcérami …

Neviem čo robiť! Som si istá, že tento podivný chvost opustí Kolyu rovnako ako jej prvý manžel. Proste strašne žiarlim. Vidím, ako moje dcéry nemajú dostatok živej komunikácie s otcom. Nezdá sa však, že by to môjho exmanžela nejako trápilo … A čo takáto situácia?

RADA

Hlavná postava má zjavne dosť výstredný charakter. Výraz „Čo máme, to neukladáme, keď prehráme, plačeme“ túto ženu ideálne vystihuje. Keby skôr myslela na budúcnosť svojich detí a snažila sa zlepšiť vzťahy so svojím manželom, neopustil by ju . Stojí za to sa s ním porozprávať a určiť si jeden deň v týždni, kedy bude mať muž možnosť vidieť svoje dcéry. Sme si istí, že aj jemu to chýba. Ale všetci vieme, že život si robí svoje vlastné úpravy. Boj a inscenovanie je to najhoršie, čo môže žena v tejto situácii urobiť.

You Might Also Like