Život

Pravá a úprimná láska! Aké sú prvé znaky, ktoré si máte všimnúť, keď vás žena nemiluje?

Neustále nespokojná žena vo vzťahu je budíkom. Dôvodov nespokojnosti môže byť veľa, ale ak veci nekomplikujete, potom to hovorí len o nechuť k partnerovi. Akokoľvek to môže znieť smutne, muži také maličkosti prehliadajú, vo výsledku sú obaja partneri vo vzťahu týraní. Povieme Vám o troch príznakoch nechuti ženy, o ktorých by mal vedieť každý muž.

NESPOKOJNÁ ŽENA

V očiach milujúcej ženy je jej vyvolený vo všetkom ideálny. Žena sa snaží ospravedlniť dokonca aj nevýhody svojho partnera a premeniť ich na výhody. Ale neustále nespokojná manželka, ktorú rozčuľuje každý krok jej manžela, to už myslí vážne. Nie, každý má právo na hnev. Nemôžeme vždy odhadnúť náladu milovaného človeka. Ale drsný tón a každodenné výčitky ani z lásky nevoňajú.

Žena, ktorá sa vydala za nemilovaného muža, sa mu vyhýba, vyhýba sa telesným kontaktom a rýchlo sa stáva podráždenou v prítomnosti svojho manžela. Nemá rada dotyky svojho manžela, otravuje ju každá maličkosť. Aj v prítomnosti priateľov a blízkych príbuzných jej nemilovaná žena umožňuje vyčítať manželovi.

Pred takýmito manželkami často utekajú na návštevu k priateľom, kde manžel určite povie, ako ho jeho žena „otravuje“. Ak sa nechcete k tejto žene vrátiť domov a ste pripravení zostať v práci ešte pol hodiny, požiadajte o rozvod.

Obchodná

Zjavný dôvod úprimnej nechuti k manželovi. Účelné manželstvá nie sú v dnešnej dobe nič neobvyklé. Mnohí sú presvedčení, že peniaze sú všetko. Ale skutočnú lásku si za ne nekúpite. Obchodné ženy veria, že ich vyvolený musí neustále oprašovať svoju manželku diamantmi a vziať ich do drahých podnikov jednoducho preto, lebo existuje.

Vážny vzťah pre takúto ženu nie je nič iné ako bohatý a luxusný život. Obchodná dáma sa nevydá, aby si vytvorila šťastnú rodinu a mala deti, poskytuje si pohodlnú starobu. Na oplátku je pripravená niekedy variť, umývať alebo občas byť jemná. Toto sa nazýva „trhové vzťahy“.

Ľahostajnosť

Len ľahostajná dáma môže byť horšia ako píliaca žena. Je voči manželovi taká ľahostajná, že ho nikdy neznepokojuje . Takáto žena sa nikdy nepýta, ako sa má jej manžel, je jej úplne jedno, či jej manžel ide „doľava“. Niekedy si možno ani nevšimne, že muž nie je nablízku, a pamätá si ho, až keď od neho niečo potrebuje.

Určite každý verí v pravú a úprimnú lásku. Nemôžete súdiť ľudí za ich voľby. Ak spozorujete tieto príznaky v správaní svojej manželky, zamyslite sa, prečo sa správa takto. Hovorí sa, že toto správanie sa objavuje u žien po niekoľkých rokoch manželstva. Ale potom je to už chyba oboch partnerov, nie? Milujte sa a buďte milovaní, nezabudnite udržiavať oheň lásky k svojej spriaznenej duši nažive.

You Might Also Like