Zaujímavosti

Viete, že ideálnu ženu spoznáte okamžite podľa horoskopu? Pozrite sa, či medzi ne patríte

Všetky  ženy sú krásne, o tom niet pochýb. Všade sa však nájdu tie, ktoré viac vytŕčajú z radu a priťahujú na seba pozornosť. Spájajú v sebe všetky vlastnosti ideálnej ženy, z ktorej šalejú nielen muži.

Astrológovia tvrdia, že všetko je vo hviezdach a ženské kvality závisia na jej dátume narodenia. Rozhodli sme sa zoradiť ženy podľa ich znamenia, aby sme lepšie porozumeli tejto problematike. Chvíľu počkajte a dozviete sa, ktoré znamenie je na prvom mieste. Samozrejme, neberte si všetko k srdcu, pretože každý preferuje iné hodnoty a prednosti.

 1. miesto – Blíženci

Ženy v tomto znamení majú zo seba radosť, prijímajú ju aj zo svojho okolia a nesnažia sa stelesňovať ideál krásy. Žijú a užívajú si život, a aj keď nezodpovedajú všeobecne uznávaným štandardom ženskosti, vždy si nájdu človeka, ktorý ich bude mať rád také, aké v skutočnosti sú.

 1. miesto – Panna

Ide o šikovné ženy, ktoré sa vedia rýchlo prispôsobiť situácií. Ak chcú, vedia sa pozbierať a stanú sa z nich kráľovné krásy. Na druhej strane to nepovažujú za nutnosť, ak majú svoj okruh priateľov a známych, ktorí akceptujú ich bežný výzor a správanie.

 1. miesto – Strelec

Žena narodená v tomto znamení je takmer bezchybná, ale aj napriek tomu, ďaleko od štandardov. Hoci má mnoho obdivovateľov a partnerov, viac ich priťahuje jej nepredvídateľnosť, ako jej „ideálnosť“. Muži, ktorí sa vo vzťahu začnú rýchlo nudiť a pociťovať jednotvárnosť, je toto znamenie to pravé.

 1. miesto – Baran

Tieto ženy majú všetky predpoklady pre získanie titulu dáma. Sú krásne, inteligentné, ambiciózne a energické. Práve to sa pre nich stáva prekážkou. Jednoducho tým vydesia ľudí a ani šťastie na chlapov u nich nie je bohviečo.

 1. miesto – Kozorožec

Táto žena nepotrebuje žiadne tituly či rebríčky do ktorých by zapadala. Vedia žiť aj bez nich a cítia sa skvelo v teplákoch s drdolom na hlave. Na druhej strane, ak sa rozhodnú dobyť svet, dobyjú ho.

 1. miesto – Býk

Zbožňujú rôzne druhy oblečenia a iné ženské triky. Žena dokáže byť neuveriteľnou herečkou: našpúli pery, vypne prsia a hrá sa na neprístupnú krásku. No z času na čas sa v nej prejavia mužské vlastnosti a to ju vzdiaľuje od ženského ideálu.

 1. miesto – Vodnár

Všetkým sa páčia tieto šikovné krásavice. Je tu však jeden veľký problém – ony sa nechcú do nikoho zamilovať. Stačia im len kamaráti a aj z toho dôvodu sa nemôžu radiť ku vzoru ideálnej ženy.

 1. miesto – Rak

Ženy v tomto znamení sa veľmi blízko približujú k titulu ideálnej ženy. Sú krásne, múdre, milé a starostlivé. Na druhej strane si vedia rýchlo zvyknúť na rolu matky a zabúdajú na iné aspekty svojho života.

 1. miesto – Ryby

Vedia perfektne ako zahrať rolu ženy, ktorú chce chlap ochraňovať a nosiť na rukách, práve to ich tak veľmi priťahuje. Je tu však prekážka. Ryby chcú byť slobodné, aby si mohli spokojne žiť vo svojom ružovom svete.

 1. miesto – Lev

Levice by sa mohli stať dámami tohto sveta. Sú sakramentsky atraktívne, múdre a veria si. Čo sa týka ich konkurencie, sú schopné ju zaškrtiť a udupať. Z tohto dôvodu im bolo pridelené len tretie miesto.

 1. miesto – Škorpión

Tieto ženy v sebe majú neznámu silu a moc, z ktorej muži strácajú zdravý úsudok. Sú krásne, inteligentné a mierne zákerné. Vedia o svojich kvalitách a neboja sa ich využiť.

 1. miesto – Váhy

Majú všetky kvality, ktoré by správna žena mala mať, aj tie negatívne. Pôsobia vyrovnane a práve to upúta iných ľudí. Nezamýšľajú sa nad žiadnym ženským ideálom, jednoducho žijú, užívajú si život a to isté prajú aj ostatným.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like