Zaujímavosti

Súhlasíte, že všetky vekové kategórie sa podriaďujú láske? Ukážeme Vám páry celebrít, v ktorých sú ženy oveľa staršie ako ich vyvolený.

Ako správne poznamenal Alexander Sergejevič Puškin, všetky vekové kategórie sa podriaďujú láske. Keď nájdete svoju osobu, všetko ostatné ustúpi do pozadia. A to dokonale dokazujú hviezdne páry s veľkým vekovým rozdielom.

Od princa Harryho a Meghan Markleovej po Allu Pugachevovú a Maxima Galkina. Všetky tieto šťastné rodiny spája skutočnosť, že na rozdiel od zavedenej tradície sú ženy v nich oveľa staršie ako ich vyvolené.

PÁRY S VEĽKÝM VEKOVÝM ROZDIELOM

Princ Harry a Meghan Markle

“ Mojím receptom na mladosť je pohyb, “ vyznáva sa pred novinármi vojvodkyňa zo Sussexu. A stojí za to si ho vypočuť. Koniec koncov, vďaka joge, fitnes a správnej výžive vyzerá 39-ročná Markle ešte mladšie ako jej 36-ročný manžel .

Kurt Russell a Goldie Hawn

Najsilnejší pár v Hollywoode je spolu už viac ako 35 rokov, vychovali 4 deti a 6 vnúčat. Herci sa stretli na nakrúcaní v roku 1968. Russell mal iba 16 a Hawn 21 rokov. Kurt však svoju vyvolenú pozval na prvé rande až o 15 (!) Rokov neskôr, v roku 1983.

Anna Netrebko a Yusif Eyvazov

Anna a Yusif sa stretli v roku 2014 v Rímskej opere. V tom čase už bol Netrebko uznávanou hviezdou a tenor z Baku bol nádejným umelcom, ktorý svoju kariéru začínal. Ale ani toto, ani vekový rozdiel (Anna je o 6 rokov staršia) nezabránila umelcom vo vytvorení silnej rodiny.

Salvadora Dalího a Gala

Dnes sa obraz Gala javí ako veľmi rozporuplný . Ale treba priznať, že ako prvá uverila umelcovi a dokonca v istom zmysle vytvorila aj samotného Daliho. Maliar a jeho múza sa stretli v roku 1929 na dovolenke v Španielsku. Gale mal 35 a Dali 25.

Jason Momoa a Lisa Bonet

Brutálny dvojmetrový macho s jazvou na tvári a krehkou Thumbelinou – nazývajú sa najpestrejším párom Hollywoodu. Je pozoruhodné, že Jason prvýkrát videl svoju vyvolenú v populárnej mládežníckej sérii. Hviezda Aquamana a Hry o tróny mala v tom čase 8 rokov a Lisa Bonet 20 rokov.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

V roku 1995 sa hlavný hollywoodsky Wolverine Hugh Jackman oženil s kolegom v televíznom seriáli „Correlli“ Deborre-Lee Furnessom, ktorý je od neho o 13 rokov starší. Pár sa stal príkladným adoptívnym rodičom pre svojho syna Oscara a dcéru Avu. A nie je to tak dávno, čo oznámili rozhodnutie prijať ďalšie dieťa.

Heidi Klum a Tom Kaulitz

Supermodelka 90. rokov Heidi Klum vyzerá úžasne aj vo veku 47 rokov. Preto je vekový rozdiel vo veku 17 rokov u gitaristu zo skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitza takmer nepostrehnuteľný.

 

You Might Also Like