Zaujímavosti

Šokujúce! Spoveď chyžnej, po ktorej si na dovolenku v hoteli budete nosiť vlastné uteráky

Nie je nič prekvapujúce na tom, že človek, ktorý navštívil nejaké miesto alebo mesto, už nechce nikam ísť. Prirodzene, bez obživy je nepravdepodobné, že získate veľa pozitívneho, takže prvým krokom je hľadať si prácu. Napríklad práca slúžky v Soči .

Prečo Soči? Práve tam sa naša priateľka rozhodla usadiť. Nikdy predtým som tam nebola, ale dorazila som a rozhodla som sa zostať. Zamilovala som sa do tohto miesta, cítila som svoju dušu. Ukázalo sa, že je dosť ľahké sa tam zamestnať ako chyžná. Aspoň prvýkrát, kým sa neobjaví niečo iné.

SLUŽOBNÁ PRÁCA V SOČI

Podľa Albiny nie je núdza o voľné pracovné miesta, takmer v každom hoteli je veľký obrat, takže niekoho neustále treba. Nemali by sa ignorovať ani sanatóriá, ale v porovnaní s hotelmi je tam plat nižší. Avšak aj v populárnych hoteloch sa zdá táto suma jednoducho hanebná – do 200 dolárov.

Albina sa však na svoj osud nesťažovala, pretože ju viac zaujímala prítomnosť mora v okolí, plán bol ponúknutý dva na dva, bývať tu môžete, v hoteli. Zostáva len podrobiť sa lekárskej prehliadke v susednom Adleri a – voila! Nastal prvý pracovný deň . A tu samozrejme začína zábava.

V prvom rade dostala Albina firemné oblečenie. Ukázalo sa to ako veľmi nekvalitné a nepohodlné. Dievča sa nejako obliekalo do uniforiem a šlo sa zoznámiť s tímom. Podľa nej ide o pestrú kopu cynických, zadymených žien. Tím sa jej nepáčil, ale napriek tomu sa rozhodla zostať a skúsiť to.

Ukázalo sa, že sa prakticky nemusí s nikým pretínať, iba cez prestávky a počas zmenných zmien. Všetci všeobecne zaželali Albine veľa šťastia a ukázali lokál, za ktorý mala byť teraz zodpovedná. V jej arzenáli bol veľký vozík, vlastná špajza s veľkým počtom spotrebného materiálu a čistého prádla, ako aj až 25 izieb.

Služobná práca

Nikto zvlášť dievčaťu nezasvätil priebeh veci, neukázal to hlavné a poslal ho do boja. Ukázalo sa, že úplne všetko si musí urobiť sama: nosiť po celej podlahe tašky s bielizňou a uterákmi, nosiť bielizeň, nápoje a všetok ten džez. Čudovala sa, že „miestne tety“ používali na všetko jednu handru.

Zarazila ju aj informácia, že na rýchle vyschnutie toaliet alebo podláh slúžky používajú … hosťovské uteráky na tvár! Sú menšie, vždy v cene. Samozrejme, že okamžite idú umyť, ale skutočnosť sama! Samotná Albina sa na to všetko vyzbrojila ďalšou sadou nástrojov, hoci to trvalo viac času.

Práce okamžite nabrali na obrátkach. Aj keď sa Albina nebojí ťažkostí, aj tak to mala ťažké. Každá izba je ako malý samostatný byt s veľkou kúpeľňou, vírivkou a pôsobivým balkónom. V izbe sú veľké postele, riad. Je zrejmé, že všetko by malo žiariť a hostia sa menia takmer každý deň.

Vďaka tomu jej Albina za prvý mesiac zarobila dvesto dolárov, plus ďalších sto, pretože chodila na striedačky. Sama hovorí, že všetko je kompenzované nádhernými výhľadmi z okien . Úprimne odporúča priniesť si vlastné uteráky a opláchnuť riad. Ktovie, ako sa predtým čistila miestnosť. Ľutuje klientov, ktorí musia za hotel vyplatiť impozantné sumy.

Čokoľvek to bolo, ale potešilo ju jej dobrodružstvo, v Soči zostala celé leto a časť jesene a až keď sa obloha začala častejšie mračiť a voda ochladzovala, rozhodla sa vrátiť domov. Povedala, že budúcu sezónu urobí pravdepodobne to isté, pretože sa môžete opaľovať a zároveň si zarobiť trochu peňazí navyše.

Úprimne veríme, že všetky slúžky sú bez výnimky rovnako svedomité ako naša Albina. Napíšte do komentárov, ak ste narazili na problémy v hoteloch a čo z toho vzišlo. A ak pracujete ako chyžná, potom poraďte potenciálnym klientom, pretože aj oni sa môžu mýliť.

 

You Might Also Like