Zaujímavosti, Zdravie, Život

Na pohrebe svojho manžela sa k nemu naklonila a niečo mu pošepkala. O 2 mesiace neskôr jej v nemocnici povedali niečo neuveriteľné!

Šťastie netrvá večne a je treba vážiť krásnych okamihov, pretože nikdy nevieme, ako dlho vydržia … Presvedčila sa o tom aj Courtney Hillová. Bohužiaľ veľmi dobre vie, ako možno ľahko stratiť lásku života – jej manžel bol vojakom a často bol na misiách.

Iróniou bolo, že zomrel v bezpečí domova, kde sa všetko zdalo byť v poriadku.
Bryan odišiel z vojska, ale šťastie netrvalo dlho. Vo februári 2016 mal strašnú autonehodu. Viezol do škôlky syna Reagana, ktorý bol tiež na mieste mŕtvy. Courtney zostala s dcérkou sama.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Manžel

Zronená žena sa ale musela dať rýchlo do poriadku, pretože zistila, že je tehotná! Počas pohrebu sa naklonila nad hrobom svojho muža, aby mu povedala, že budú mať dieťa.

Courtney prežila obrovskú trauma a stres, preto ju vydesilo, keď zacítila silnú bolesť brucha. Bála sa, že dôjde k potratu, v nemocnici ju však upokojili – nečakala jedno, ale hneď 3 deti!

Courtney nečakala, že už čoskoro sa jej narodí dievčatko a 2 chlapci … Musela byť silná.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt GraviditaSOURCE: FACEBOOK

Po niekoľkých týždňoch ale lekár Courtney povedal, že jeden z chlapčekov zomrel. Našťastie sa bábätka Miles a malá Harper narodili úplne zdravé.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Manžel
Keď sej aj ľudia opýtajú na dvojičky, so smutným úsmevom povie, že to boli trojčatá, ale Bryan je už so svojím otcom a bratom v nebi.

Courtney vie, že musí byť pre svoje deti statočná …

Výsledok vyhľadávania obrázkov

You Might Also Like