Zaujímavosti

Pozrite sa na svoje prsty: prstenník, malíček a zistite, aký typ osobnosti ste

Dnes sme si pre Vás pripravili jeden zaujímavý „test“ osobnosti. Stačí sa pri ňom dobre pozrieť na svoje prsty a na základe nich zistiť, aký typ osobnosti ste. Ale najprv si musíte prsty porovnať podľa obrázka.

Aj vaše prsty dokážu povedať veľa o tom, aký typ osobnosti ste. Pozrite sa na prstenník a malíček. Čo o vás prezradia?

TYP A

Ste silný a chladný človek, u ktorého nie je zvykom, aby svoje emócie dával najavo, ale ak si u niekoho získate dôveru, tak sa uvoľníte a dokážete o svojich citoch a emóciách hovoriť. Pretože pôsobíte chladne, mnoho ľudí sa Vám vyhýba a nemá záujem byť vo vašej blízkosti. Ste melancholik, často máte zlú náladu a tiež sklony k depresii. Čo sa ale týka zodpovednosti, v tej vynikáte, každú úlohu, čo dostanete, splníte. Tiež ste dobrý klamár a odpúšťanie nie je Vašou silnou stránkou.

TYP B

Ste človek, ktorý sníva o veľkej a skutočnej láske na celý život a tiež o pochopenie a porozumenie. Pre človeka, ktorého milujete, ste schopný urobiť čokoľvek a vždy urobíte to, čo považujete za správne. Ste veľmi citlivý, ale navonok chcete pôsobiť nebojácne a silno. Vašim najväčším strachom je to, že nenájdete lásku a nebudete mať priateľov.

TYP C

Ste človek plný energie a vždy musí byť podľa Vás, no keď zistíte, že ste urobili chybu, tak ju dokážete priznať a napraviť ich. Vaše srdce je veľmi láskavé, odpúšťanie Vám nerobí žiadny problém. Vaše emócie často predstierate a svoje problémy si väčšinou nechávate pre seba. Neznášate výzvy a súťaže.

Tak čo, sedí? 🙂

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like