Zaujímavosti, Život

Neskutočný príbeh: Manželia boli spolu 66 rokov. Prečítajte si, čo mužovi povedala jeho žena predtým, ako zomrela…

V súčasnej dobe je dlhoročné manželstvo, z ktorého sa nevytratila láska, ohromnou vzácnosťou. Feng spolu boli krásnych 66 rokov.


Muž trpel ťažkou chorobou a bol hospitalizovaný v nemocnici na 3. poschodí. V rovnakej dobe hospitalizovali aj jeho manželku, ale na 13. poschodí. Manželia sa nevideli asi mesiac. Stav muža sa neustále zhoršoval. Srdcová choroba ohrozovala 92-ročnému mužovi život. Mal len jediné želanie, chcel umrieť obklopený svojou najbližší rodinou – tá zariadila, aby ho z nemocnice previezli domov.

V deň, keď mal z nemocnice odísť, sa Pán Feng začal správať veľmi čudne. Keď sa ho spýtali, čo mu je, povedal, že sa mu veľmi cnie po jeho žene. Chcel jej vidieť a chytiť za ruku, hovoriť s ňou. Rodina preto urýchlene zariadila, aby mohli byť manželia spolu. Feng sa konečne stretli a so slzami v očiach držali za ruky. – Čoskoro sa stretneme … – povedala Pani Fengová svojmu manželovi.

Dve hodiny po tom, čo uvidel svoju manželku, muž zomrel.

Láska tohto páru je inšpiráciou pre všetky páry. Nie je žiadne umenie si niekoho vziať, naozajstná láska spočíva v tom, že niekoho milujeme aj po dlhých rokoch každodenného života.

Ak vás príbeh manželov dojal, zdieľajte ho so svojimi priateľmi!

You Might Also Like