Život

Jej manžel zomrel v Afganistane. Keď zapne jeho počítač, nájde v ňom zložku, ktorú pred ňou skrýval …

September 2010 bol pre Emmu Weaverovú neuveriteľne tragický – jej manžel a otec 9měsiční Kylie zomrel v Afganistane pri výbuchu bomby.

Todd Weaver nemal ešte šancu sa rozlúčiť so svojou rodinou, nepovedal im, ako veľmi ich miluje … Urobil však niečo, aby mal istotu, že keď umrie, jeho manželka a dcérka dostanú odkaz. Vojak vo svojom počítači zanechal 2 zložky. Žene po jeho smrti priviezli všetky jeho veci.

Jedna zložka mala názov „Drahá Emma“ a tá druhá „Drahá Kiley“.
„Drahá Emma,

ak čítaš tento list, znamená to, že som sa nevrátil domov a nemohol Ti pripomenúť, ako veľmi Ťa milujem.

Vždy som ťa miloval a keď Ti to aspoň trochu urobí radosť, nikdy Ťa neopustím. Navždy tu budem pre Teba. Viem, že je Ti teraz veľmi smutno, ale si silná a určite to zvládneš.

Pamätaj, že Boh vie, čo je pre nás najlepšie a snaž sa v tom nájsť niečo pozitívne. Stalo sa to z nejakého dôvodu, aj keď teraz o tom určite pochybuješ.

Si pre mňa tá najdôležitejšia osoba! Nemohol som si želať krajšiu, múdrejšiu a starostlivejšiu manželku. Život s Tebou bol nádherný. Mal som život, o ktorom si väčšina ľudí môže nechať len snívať. Vzal som si za manželku dokonalú ženu, ktorá mi porodila dieťa.

Buď silná pre našu dcérku. Rozprávajte sa o mňa a vždy ju povedz, ako veľmi som ju miloval. Keď sa narodila, bol to pre mňa ten najkrajší deň.

Povedz jej, že otecko je teraz v nebi a zhora na ňu dohliada a ochraňuje ju. Milujem Ťa Emma! Pamätaj, že máš právo a dokonca povinnosť robiť všetko pre to, aby si bola opäť šťastná. Máš pred sebou celý život. Teším sa, že istú časť sme strávili spolu.

Milujem Ťa,
Todd.

Druhý list tiež dojíma k slzám …

„Drahá Kiley,

aj keď si ma nebudeš pamätať, chcem, aby si vedela, že Tvoj otec ťa miluje.

Pracoval som v Afganistane, keď ti bolo ešte len 9 mesiacov. To, že som Vás s mamou nechal osamote, bolo pre mňa to najťažšie rozhodnutie, aké som musel v živote urobiť. Kiley, si môj dar od Boha! Najkrajší deň v mojom živote bol ten, kedy si sa narodila. Vždy, keď som bol s Tebou, moje srdce priamo kričalo radosťou. Môj život nebol kompletný, kým si sa v ňom neobjavila ty.

Máš šťastie, pretože máš tú najlepšiu mamu pod slnkom. Pamätaj, vždy ju počúvaj. Teš sa zo života, ďakuj Bohu za každý deň a pamätaj, že otecko Ťa bude navždy milovať.

Otec. „

Každý deň si prejavujte lásku! Jedného dňa už môže byť neskoro …

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku Lajk alebo ho budeš zdieľať  ďakujeme.

You Might Also Like