Uncategorized, Zaujímavosti

Gratulujeme vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu s dobrou správou!

Na Valentína 14. februára vyšlo najavo, že syn princa Harryho a Meghan Markle sa čoskoro stane starším bratom. Je pozoruhodné, že v ten istý deň, ale pred 37 rokmi, princezná Diana oznámila svoje tehotenstvo s princom Harrym .

Fotografie šťastnej rodiny, ktorá čaká na rozrastenie, zverejnil dlhoročný priateľ fotografa Harryho a Megana Misan Harriman. Na čiernobielej fotografii, ktorá sa dotkla všetkých obyvateľov mesta, leží usmiata vojvodkyňa zo Sussexu so zaobleným bruškom na lone princa Harryho.

„Meg, bol som na tvojej svadbe, aby som bol svedkom začiatku tohto milostného príbehu, a priateľ môj, je mi cťou zachytiť jej rast.“ Gratulujeme vojvodovi a vojvodkyni zo Sussexu s dobrou správou! “ Harriman komentoval svoj príspevok na Twitteri.

SYN PRINCA HARRYHO

„Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sú veľmi radi, že sa im čoskoro narodí druhé dieťa,“ cituje BBC vyhlásenie zástupcu rodičov s titulom. Pohlavie dieťaťa a približný dátum narodenia sa neuvádzajú.

Pripomeňme, že Megan a Harry sa po prvýkrát stali rodičmi v máji 2019.

Ich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor sa stal ôsmym pravnukom kráľovnej Alžbety II. A siedmym v poradí na britský trón.

Vlani na jeseň Megan v rozhovore pre New York Times priznala, že v lete potratila. „Strata dieťaťa znamená takmer neznesiteľný smútok.“ Mnoho ľudí to cíti, ale hovorí o tom veľmi málo . ´´ Podľa vojvodkyne zo Sussexu zdieľala svoje nešťastie s cieľom upriamiť pozornosť na tento problém.

V poslednej dobe bol pár neustále v centre pozornosti tlače. Od 1. apríla 2020 Meghan a Harry skutočne prestali pôsobiť ako členovia britskej kráľovskej rodiny.

V tomto prípade nehovoríme o odriekaní. Harry zostáva šiesty v poradí na trón. Rodina ale plánuje žiť v USA, v meste Montecito, neďaleko Santa Barbary, kde mala nedávno vlastný dom s pozemkom.

Toto mimochodom vytvára veľmi kuriózny precedens. Nenarodené dieťa bude môcť nielen získať korunu Spojeného kráľovstva, ale po narodení v Spojených štátoch bude môcť kandidovať na prezidenta USA.

You Might Also Like