Život

Otec vchádza do synovej izby a vidí, že všetko je ideálne upratané. O sekundu neskôr zbadá list a zrúti sa …

Predstavte si, že vchádzate do izby svojho násťročného syna a nachádzate tam … ideálne poriadok. Niečo také by vyľakalo každého rodiča … Otec sa s údivom pozrel na poriadne ustlanú posteľ a na vankúši zbadal list. Obálka bola adresovaná na neho. Bál sa najhoršieho, sadol si na posteli a začal čítať …
A toto napísal násťročný Joshua:
„Milovaný Táto,

je mi to ľúto, že to musím riešiť takým spôsobom. Rozhodol som sa odísť s mojím novým dievčaťom, a nechcel som, aby ste sa s mamou pohádali v jej prítomnosti. Naozaj ju milujem, a viem, že by ste ju nikdy nemali radi s ohľadom na jej náušnice, tetovanie, kožené oblečenie a motorku, a tiež preto, že je odo mňa oveľa staršia.

Nejedná sa iba o vášeň a lásku, Tati. Ona je tehotná.

Stacy si je istá, že budeme šťastný. Má v lese vlastnú maringotku, pripravili sme už na kúrenie v zime hromadu dreva. Obaja snívame o tom, že budeme mať kôpku detí.

Stacy mi otvorila oči! Tak naozaj marihuana nikomu neškodí. Chceme sa zaoberať lokálnym obchodom, kokaín a extáza sa tiež dobre predávajú.

Stacy je veriaca. Spolu sa modlíme, aby čo najrýchlejšie našli liek na AIDS, potom by sa Stacy cítila oveľa lepšie. Je to skvelá osoba a zaslúži si dlhý život!

Táto, netráp sa prosím. Je mi už 15 rokov a dokážem sa o seba postarať. Som si istý, że jedného dňa sa vrátim Vás navštíviť, aby ste poznali svojích vnukov.

S láskou, Joshua.

PS. Táto, nič z toho, čo som napísal, nie je pravda. Som u Jasona. Chcel som Ti len pripomenúť, že v živote sú oveľa horšie veci než známky, ktoré ležia v kuchyni na stole. Zavolaj, keď sa budem môcť vrátiť bezpečne domov! “

Múdry mládenec, veľmi múdry 🙂

 

You Might Also Like