Život

Život supermodelky ! Za krásnym telom a vzornou tvárou môže byť skrytá kolosálna pracovitosť a obrovské srdce!

Slávna modelka Natalia Vodianova je nielen krásou, ale aj milým srdcom. Ako tvár kampane „Krása za láskavosť“ dokáže myslieť nielen na svoje deti, ale aj na cudzincov. Každý, kto s ňou dokázal komunikovať, hovorí, že Natalya je veľmi inšpiratívna, vzbudzuje optimizmus. Povieme Vám, ako žije modelka Vodianov a odkiaľ čerpá silu.

VODIANOV MODEL

V mladosti si Natalia Vodianová nemohla ani len myslieť, že jedného dňa opustí rodný Nižný Novgorod. Rodina dievčaťa bola taká chudobná, že v 15 rokoch musela obchodovať na trhu a štúdium zanechala. Natália nikdy nedostala stredoškolský diplom. Angličtinu však študovala sama, pretože cítila, že sa v jej živote stane zázrak.

A stalo sa. Aby sa Natalya nejako odvrátila od práce na trhu, navštevovala modelingovú školu, kam sa dostala vďaka kamarátke. Pre ňu to bola zábava, hra. Fotograf Alexej Vasiliev si ale všimol dievča, ktoré prišlo na svoj prvý casting v zmenených babičkiných veciach. Takže bol objavený skutočný nuget, začala sa transformácia Popolušky .

Teraz má modelka 39 rokov a vďaka svojej tvrdej práci už v živote dokázala veľa. Natália vychováva 5 detí a venuje sa charitatívnym činnostiam . Nadácia Naked Heart Foundation, ktorú založila, pomáha od roku 2004 deťom v Rusku s osobitnými potrebami a ich rodinám. Natalia sa navyše aktívne zapája do programu Každé dieťa si zaslúži rodinu.

Neopúšťa modelingovú kariéru, hoci sa po svojom treťom dieťati rozhodla, že sa na mólach bude objavovať menej často, bude sa venovať rodine a dobrým skutkom. Jednoduché pravidlá pomáhajú Natálii Vodianovej zvládnuť všetko a zostať neprekonateľnou .

Pravidlá života Natálie Vodianovej

  1. Naučte sa povedať nie. Podľa Natálie môžete zostať pozitívnym človekom, ale zároveň vedieť povedať pevné „nie“. To Vám pomôže odfiltrovať nepotrebné a vyvážiť váš život. A rovnováha je podľa Vodianovej vo všetkom veľmi dôležitá.
  2. Nežiarli na ostatných. To, čo prináša šťastie druhému človeku, môže byť pre vás skutočnou nočnou morou. Napríklad kariéra modelky sa mnohým zdá byť snom, ale v skutočnosti sa za všeobecnými myšlienkami skrýva tvrdá práca, ktorej nie každý je schopný. Navyše, závisť je vždy strata.
  3. Zbavte sa nepotrebnej batožiny. Vyhoďte prebytok, aby ste sa nestali hlávkou kapusty a nezbierali na sebe zatuchnuté vrstvy, ktoré narúšajú prejav vášho vnútorného jadra.
  4. Vezmite pozitívum zvnútra. Natália vyrastala v chudobnej rodine v Rusku, nikdy však nezvesila nos a verila, že sa v jej živote stane niečo zvláštne. Pozitívny prístup, efektívnosť a trochu šťastia dokázali svoje.
  5. Občas zmeňte svoje okolie. „Mala som šťastie, odišla som.“ A to už bol dobrý začiatok. Pretože koncentrácia bolesti v meste Paríž, kam som letela takmer priamym letom, je mnohonásobne menšia ako vtedy v Nižnom Novgorode. A okamžite som cítila, že sa mi to uľahčilo , “hovorí modelka Vodianova.
  6. Stanovte si globálne ciele. Nie je potrebné sa báť plánovať rozsiahle projekty. Aj keď sa cieľ zdá príliš rozprávkový a ťažko dosiahnuteľný. Možno budete schopní realizovať aspoň polovicu z toho. A toto už bude slušný výsledok. Aj keď je tu sila, snažte sa o viac.
  7. Žite, akoby bolo všetko pred nami. Príbeh Popolušky v živote Vodianovej dokazuje, že človek musí vždy veriť v zázrak. Okrem toho topmodelka verí, že v 70. a 80. rokoch môžete žiť plnohodnotný život.

Predtým sme písali aj o tajomstvách krásy Natálie Vodianovej . Múza legendárnych módnych domov vyzerá bezchybne. A to aj napriek tomu, že je matkou 5 detí, ktorá sa aktívne venuje charitatívnej práci a stále chodí na prehliadkové móla.

Mimochodom, niektoré názory modelky sú skutočne prekvapivé. Napríklad Vodianova verí, že uniformy sú v školách stále potrebné . Je mu veľmi ľúto, že to bolo zrušené. “ Keď bola uniforma zrušená, bola to pre mňa skutočná tragédia.“ Stále si myslím, že táto forma je veľmi dôležitá. Bola to pre mňa tragédia, pretože až v tej chvíli som si uvedomil, že moja rodina je chudobná. A predtým som bola úplne ako všetci ostatní , “hovorí Natalya.

Supermodelka tiež pripustila, že považuje ženské telo za oveľa atraktívnejšie ako mužské. Natáliu Vodianovú navyše vystrašia muži, ktorí neúcta k svojmu telu a nestarajú sa o seba . Podľa modelky sa tento postoj vzťahuje nielen na ňu samotnú, ale aj na jej rodinu a domov.

Niekto si myslí, že Natália je kráska, niekto hovorí, že na nej nie je nič zvláštne. Samotná Vodianova je voči sebe kritická a vždy sa snaží byť lepšou. Okrem toho verí, že krása je celá filozofia . Nejde o make-up a postavu, ale o to, ako myslíte, čo robíte a cítite.

Natalia Vodianova je dôkazom toho, že za vzornou tvárou môže byť skrytá kolosálna pracovitosť a obrovské srdce , ktorého láskavosť stačí nielen jej rodine, ale aj ďalším deťom, ktoré potrebujú pomoc.

You Might Also Like