Zaujímavosti, Život

Viete ,ktoré znamenia vo zverokruhu je veľmi ťažké pochopiť? A býk to nie je!

Zodiac signs - Aries (colored)

Určite veľa z vás si zvykne pri rannej káve prečítať horoskop a rozmýšľa, prečo s niektorými znameniami si rozumie viac a s inými menej.  Každé znamenie sa líši svojím správaním, črtami a reakciami.  Priblížime vám 5 znamení, ktoré nie vždy môžete najlahšie pochopiť.

Kozorožec:
Čo spája barana a býka?  Tvrdohlavosť!  A kozorožec nie je žiadnou výnimkou. Ak  je presvedčení o svojej pravde, bude sa brániť až do konca.  Je známe, že je vytrvalý. Ak majú nejaký cieľ, sú schopní sebezaprenia, vďaka čomu si aj ťažšie udržujú priateľov. Neradi sa ospravedlňujú, aj keď pravda nebola na ich strane.  Snažia sa ísť za svojimi túžbami a snami.

Škorpión:
Je typ znamenia, ktoré nechce kráčať zlatou strednou cestou, ale vyhľadáva extrémy. Radšej bude žiť na hrane, ako vo všednom priemere. Vedúce pozície si priam užíva. To, čo nariadi aj očakáva. Pri tomto znamení treba mať veľa trpezlivosti a aj to nie je vždy zaručené, že ho dostanete na svoju stranu.

Vodnár:
Typickou črtou vodnárov je sebeúcta alebo sebeláska. Veľa ľudí ani poriadne nevie, čo to presne znamená a nechcú to tolerovať. Sebeúcta  znamená vážiť si seba samého, čo v niektorých prípadoch znamená konať v súlade so svojimi potrebami. Vodnári tak aj často konajú a nechcú potlačiť samého seba len preto, aby vyhoveli druhým. Toto môže potom vyzerať, že sa pokladajú za výnimočnejších ako je jeho okolie. Jeho výstredné  správanie zatieňuje aj fakt, že je veľmi priateľský a tolerantný. Vodnári majú svoje zvyky a meniť im ich zabehnutý systém nie je najlepší nápad. Potrebujú cítiť slobodu a voľnosť vo svojom živote.

Baran:
Povaha barana je pretkaná emóciami, preto aj život s nim je plný zlomov. Viac ako  svoj rozum uprednostňuje city a emócie. Nie však zakaždým to môže skončiť úplne najlepšie a môže sa z toho vykľuť ostrá spŕška slov. Kedže sa baran necháva unášať emóciami, ani jeho rozhodnutia nemusia byť vždy tie najsprávnejšie.  To čo ho naozaj zaujíma, po tom pôjde.

Blíženci:
Ich čulá, neposedná, rozptýlená povaha sa môže vyznačovať problémami. Prahnú po nových informáciach, preto niekedy je problém ich utíšiť. Hovorí sa, že v ňom žijú dve duše. Preto priam rád šokuje. Chce byť stredobodom pozornosti, pre neho je to akýsi prejav toho, že žije. Sú veľmi prispôsobiví. V jednom okamihu je nejlepší priateľ, no  v druhom krutý nepriateľ.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: takprosto.cc  bigstock.com

You Might Also Like