Zaujímavosti

VIDEO! Rady Angely Pearl týkajúce sa dôležitých dátumov v roku 2021. Aura je magická!

Vyberte si priaznivý dátum svadby alebo zistite, kedy je lepšie podpísať dôležité dokumenty a otvoriť nový biznis, robiť skrášľovacie procedúry a ďalšie, pomáha mi kalendár osudných dátumov na rok 2021 od rozkošnej Angely Pearl. Vyberám správne dátumy – a všetko ide ako hodinky!

Dnes budeme zdieľať kalendár dôležitých dátumov na rok 2021 od Angely Pearl. „Darček“ pre všetky znamenia zverokruhu z vesmíru!

VÝROČNÝ KALENDÁR NA ROK 2021

Riziko alebo prielom? 17. februára, 14. júna a 24. decembra bude opozícia dvoch mocných planét Urán a Saturn. Všetky pevné znamenia (Lev, Škorpión, Vodnár a Býk) pocítia predovšetkým vplyv tejto opozície. Bude príležitosť ísť vlastnou cestou: založiť nezávislé podnikanie, zmeniť prácu …

Nebude to však ľahké. Angela Pearl nazýva tento aspekt prekonávaním prekážok nových príležitostí.

V roku 2021 nás čakajú 4 zatmenia, čo je oveľa lepšie ako 6, ako to bolo v roku 2020. 4 zatmenia nám hovoria, že rok bude harmonický. Stanú sa udalosti, ktoré posunú náš život vpred!

Prvé zatmenie Mesiaca sa uskutoční 26. mája. Pocítia to najmä Strelec a Býk. A o dva týždne, 10. júna, dôjde k zatmeniu slnka. Blíženci to pocítia silnejšie ako ostatní.

Ďalšia lunárna sa bude konať 19. novembra na 27. stupni Býka. A 4. decembra sa uskutoční posledné zatmenie Slnka. Strelec to pocíti najviac!

Karmický uzol (severný lunárny uzol, Rahu) bude od 19. do 1. stupňa Blíženca (Blíženci sa budú cítiť) alebo kto má narodeniny od 22. mája do 10. júna. Karmický uzol je určitý fiktívny bod na oblohe, kvôli ktorému dochádza k zatmeniam. Tam, kde tento uzol prejde, ľudia prežívajú karmické udalosti : stretnutie lásky, hľadanie účelu a dielo života.

„ Pretože zatmenia budú nasledovať Strelca a Blížencov (planéty zodpovedné za cestovanie a učenie), pravidlá cestovania a cestovania sa formáty tréningu zmenia v globálnom zmysle. Už na mnohých miestach vidíme, že sa vzdelávanie stáva diaľkovým. Bude to pokračovať ďalej, pretože to, čo sa deje pri zatmeniach, je ešte dlho! „- radí Angela Pearl.

Jupiter je planéta radosti a darov, bude to v roku 2021 v znamení Vodnára a Rýb. Zástupcovia týchto znamení môžu rátať s novými príležitosťami, darmi z vesmíru, ako aj so stretnutím s ich láskou . Veľa Vodnárov alebo Rýb sa môže dozvedieť o tehotenstve alebo pôrode.

Kedy sa oženiť? “ Hlavná vec je, že Venuša nie je retrográdna!“ „- hovorí múdra Angela. A retrográdna Venuša v roku 2021 bude od 19. decembra 2021 do 29. januára 2022.

Takmer celý rok je vhodný na manželstvo, okrem dátumov od 10. decembra 2021 do konca roka. Je tiež nežiaduce sobášiť sa v dňoch retrográdnej doby Merkúra. Mimochodom, v tejto dobe sa tiež neoplatí podpisovať dôležité dokumenty, začínať nové obchody a robiť drahé nákupy.

Retrográdny obsah ortuti v roku 2021 sa uskutoční od 30. januára do 21. februára, 22. mája až 22. júna a 27. septembra do 18. októbra.

Neptún bude prechádzať cez Slnko tých ľudí, ktorých narodeniny sú od 9.03 do 14.03. Je to vynikajúci čas pre kreatívnych ľudí: bude tu veľa nápadov a inšpirácií. Pocítia to najmä Ryby a Panny!

Sledovaním tohto videa si môžete podrobnejšie vypočuť rady Angely Pearl týkajúce sa dôležitých dátumov. Aura je magická!

You Might Also Like